Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Üveges alma bébikajába lehet-e...

Üveges alma bébikajába lehet-e tenni egy kicsit mézet, mert savanyúnak találom?!

Figyelt kérdés
5 hós a fiam.
2009. máj. 24. 11:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ezt írtam: Nem kell méz, próbáld meg úgy natúran adni, ha nem izlik neki akkor tegyél hozzá kis banánt, mert az édesebb:)

Nem tudom mi is a baj vele??? Szánalmas, hogy így lepontoztatok. Adj neki amit akart felőlem! ez hihetetlen....

2009. máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Húúú, kapsz hideget-meleget! A mézes dologgal egyet értek. Én is minden nap adok neki üvegeset, de amit én magam is egyszerűen megtudok neki csinálni, azt én készítem. Így olcsóbb is! Reszeld te az almát.. Késöbb dúsíthatod pl.: banánnal, banánnal+babakeksszel, tejpéppel, Sinlaccal, répával, barackkal.... Mindet imádni fogja! Ja, és nem korai 5 hósan a hozzátáplálás!
2009. máj. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is üvegessel kezdem.

Nincs belöle semmi!

Csak közte jo ha te is készitel,hogy ne csak a bolti izeket szokja !

2009. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
16%
5 hónaposan még fejletlen az emésztőrendszere ahhoz, hogy hozzátápláld. Teljesen nyitott a bélrendszere: az összes számára káros anyag akadály nélkül átjut rajta. A bélbolyhok pedig pusztulnak, és azok nem nőnek ki újra. Később, évek múlva meg jönnek majd az ebből származó problémák: bőrbetegségek, immunrendszer problémái stb.stb. Hát ezért korai 5 hónaposan a hozzátáplálás.
2009. máj. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!