Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes venni a babáknak...

Érdemes venni a babáknak járássegitöt? 8honapos a babám, milyen játékot vegyek neki, nálatok mi vált be?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 11:14
 1/8 A kérdező kommentje:
FISHER PRICE OS JÁTÉKOKBA GONDOLKODOK,CSAK LEMARADT!kÖSZI!
2009. máj. 24. 11:15
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

szerintem bőven elég annyi cucc amit a rokonok hoznak

én csak 1-2 meséskönyvet vettem, egy üres pet palackkal és egy újsággal mi jobban elvagyunk mint a drága cuccokkal

de ha venni akarsz, akkor villogjon legyen hangos és esetleg mozogjon egyedül( pl kisautó)

a járássegítőtől meg az egyik ismerős kisfiú kimondottan retteg mert nem bírja tartani a tempót a kütyüvel:(

2009. máj. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Kisfiú kislány? Nekem fiam van és ami nagy sláger de már vagy 2 hónapja az az autó. Ilyen röfi ül rajta meg kell rázogatni és röfög meg autó hangot adva teper:) Mi vettünk annó járássegítőt de a baby taxi nagyobb sláger volt:)
2009. máj. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk van járástanittó is és 9 hónaposan kapta.Imád rajta játszani,és most lépeget vele.13 hónapos.
2009. máj. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi örököltünk egy chicco-t, de nem nagyon játszik vele a 8 hós lányom. tegnap a polc mellett állt fel először, és azóta lépegetni is próbál már - rá se bagózik a csilli-villi járássegtőjére.
2009. máj. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kISFIAM VAN,pONTOSAN MILYEN AZ A KISAUTO AMI MEGY ÉSHANGOKAT AD?
2009. máj. 24. 12:06
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Keress rá a google-ben, annyi játék van. A FP-os játékokban az a nem jó, hogy mindig tanítani akarnak valamire. A gyereket nem a játék tanítja meg felállni, járni, hanem bármibe belekapaszkodik. Játékot vegyél neki, ne járássegítőt. Aztán majd használja, ahogy tudja, ahogy szeretné. KOmolyan, már kivagyok ettől a rengeteg fejlesztő játéktól, a gyereket meg nem hagyják egyszerűen játszani:) Jaja, sima PET palack, benne víz lötykölődik, király játék, imádja:D
2009. máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

Nemrég én is feltettem ezt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Vegyes válaszokat kaptam, végül megvettem. Akkor volt a kisfiam 9 és fél hónapos, s már a bútorok mellett ment, s "kézi segítséggel" is. Elég fárasztó volt vele állandóan menni, na meg a széket akarta állandóan tologatni, inkább megvettük neki azt, amit a kérdésemben belinkeltem.

Nagyon szereti a fiam, villámgyorsan megtanult járni, ma már 11 hónapos, és tökéletesen jár, sőt szaladgál. Szerintem nem pénzkidobás. Még mindig játszik vele, húzogatja, belepakolja a játékokat. Nem bántam meg, hogy megvettem.

2009. máj. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!