Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig mostátok a gyermekeitek...

Meddig mostátok a gyermekeitek ruháit külön?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 21:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
1 éves koráig kb.
2012. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22 hónapos a lányom, még külön mosok rá.
2012. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy percig se.
2012. jan. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8-9 hónapos koráig. Akkor elkezdtem vegyíteni a miénkkel, de a fehérneműinket még külön mostam az övétől. Most már azt is egyben mosom, de 70 fokon, biztos, ami biztos. 11 hónapos.
2012. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
a legelső adagot, még mielőtt megszületett, külön kimostam, utána egybe a miénkkel (azóta a saját ruháinkhoz is sensitive öblítőt használok), sose volt semmi baja
2012. jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2,5 éves a mai napig.Nem azért mert finnyás meg mit tudom én milyen anyuka vagyok,de rengeteg ruhája van és külön szennyes tertó a szobájába így mikor látom hogy tele van akkor kimosom.De van mikor pl. a kedvenc pulcsiját vagy zokniját(érdekes de egy nyuszishoz nagyon ragaszkodik pedig kisfiú)akkor bedomom a mieink közé.Nálunk ez nem esztétikai okok hanem nekünk így praktikus.És könnyebb is a ruhát leszedni mert tudom hogy mind az övé nem kell válogatni:) hihihi
2012. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Soha nem mostam külön a ruháit! Nem használok öblítőt, csak ecetet!
2012. jan. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Olyan 1 eves koraig mostam kulon a cuccait, de csak 40 fokon, oblitovel, duplan oblitve.
2012. jan. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mi 5-en vagyunk, így annyi mosnivaló gyűlik össze, hogy simán ki tudom mosni a kicsi ruháit külön, az sem fér el egy adagban, külön mosom a világost és a tarkát. Persze nem gyűjtöm hetekig a ruhákat, mindenkinek kb heti 1 alkalom jut. ( csak a kislányomét válogatom külön, ő 22 hónapos, a többieké vegyesen)

Én nem tartom gusztának, hogy a kamasz gyerekem farmerjával együtt mossam, aki leül a buszon mondjuk egy csövi vagy egy hajléktalan után. Én 40 fogon mosok mindent, szerintem az ilyen jellegű szennyet az sem fertőtleníti ki, de magasabb hőfokon kijönne a színe vagy összemegy a ruha.

2012. jan. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én együtt mostam mindig, 60 fokon, sensitive öblítőt használok.
2012. jan. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!