Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti tudtok aludni miután...

Ti tudtok aludni miután felkeltetek éjjel a baba mellé?

Figyelt kérdés
7 hónapos a kislányom. 1-2x kel éjszaka. Viszont amikor felkelek hozzá 2 óra körül, utána nem tudok már visszaaludni, így egész nap holdkóros vagyok. Mit tegyek? Másnak is van ilyen problémája?
2012. jan. 10. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Én szinte fel sem ébredek hanem félálomban végzem az éjszakai teendőket. :)

Citromfű teát vagy Sedafit PC-t próbáltad?

Sötétben látod el a kislányodat vagy felkapcsolod a lámpát? Mert az téged is felébreszthet nem csak a babát.

Más nem jut eszembe most...

2012. jan. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TKI Ibolya ***** válasza:
Én sem tudok visszaaludni vagy csak nagyon nehezen.Volt hogy 2-től 5-ig szenvedtem az ágyban.
2012. jan. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tápszeres a kislányom, így ezt be kell neki kevernem éjjel, bár ez kb 1 perc. Csak mozgásérzékelő pici lámpa világít, hogy azért valamit lássak. A citromfű teát már próbáltam, segít is az első kelésik jól alszok, de utána már nem tudok.
2012. jan. 10. 13:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon változó. De sokszor forgolódok egy darabig, mire vissza tudok aludni.

De olyan is van, hogy még le sem teszem a fejem, már alszom. :)

Mondjuk ez mostanában van, és most sokszor ébredt a kicsikém, szóval fáradtabb voltam.

2012. jan. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hajajj...ismerős a helyzet!Nállunk is 2-3 óra fele kelt,gyors szopi és már durmolt is a kicsim!Én meg reggelig vírrasztottam!

Utólag jöttem rá hogy a hirtelen rám szakadt felelősségérzettől kattogott folyamatosan az agyam és egyszerűen nemtudtam kikapcsólni magam!Ráadásul én még nappal sem bírtam aludni mikor a babám aludt!SOHA nem felejtem el ezt az időszakot:kialvatlan,fáradt,nyűgös voltam,mindenkivel veszekedtem és egyre jobban hajlottam a depresszió felé!

Majd elkezdtem olvasgatni neten mivel lehetne javítani az alvásomon!Elkezdtem citromfű teát inni este lefekvés előtt illetve egy bögrével oda volt készítve az éjjeli szekrényemre éjszakára és mikor kelt a babó éjszaka utánna lehajtottam azzal a bögrével is!Ezen kívül Sedatif PC homeós bogyót is ettem!Ezek meghozták a változást és mihelyst jobban aludtam a kedvem is jobb lett!Teljesen másképp keltem fel reggel és másképp láttam a világot!

Ajánlom neked is ezt a két dolgot!

Kitartás!

2012. jan. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos sokszor én sem tudok visszaaludni, pedig nem kapcsolok villanyt. Mire meg elalszom, már kelhetek megint...

Nem találtam még megoldást rá. Álalábvan azért nem sikerül visszaaludnom, mert mindenfélén jár az agyam.

2012. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!