Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyerekorvosnak kell előre...

A gyerekorvosnak kell előre szólni, hogy terhes vagyok és ő lesz a baba orvosa, vagy elég akkor, ha majd megszültem?

Figyelt kérdés
Hozzá tartozunk kerületileg, hamarosan megszületik a baba, de még nem tudja, hogy terhes vagyok.

2012. jan. 10. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a védőnő szólt neki.

Utána meg együtt jöttek, amikor hazajöttünk!

2012. jan. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 9. hónapban jártam amikor lementem szólni neki és megkértem legyen a kislányom orvosa!Így tartottam korrektnek!
2012. jan. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálunk kiadták ki lesz orvosa,a védőnő szólt neki,nem kellett elmenni hozzá.Úgyis kimegy majd házhoz ha megszületik a baba.

Budapest

2012. jan. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem kérdezd meg a védőnőt, hogy ott hogy szokás, de a legtöbb orvos elvárja, hogy előtte megkérjék.
2012. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nálunk úgy van, hogy a 36. héten kell lemenni a gyerekorvoshoz, akkor adja oda a recepteket. amik ugye már akkor kellenek amikor hazamentek a kórházból, már csak ezért is késő akkor szólni neki amikor megszülsz. na meg amint hazamentek menni is hozzátok megvizsgálni a babát úgyhogy szerintem holnap köszönj be neki :)
2012. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nekünk kellett orvost választani. Elmentem a rendelési időben, és megkérdeztem, hogy vállal-e minket. Ceruzásan felvette a kislányom adatait, és legközelebb akkor találkoztunk, miután hazajöttünk szülés után a kórházból.
2012. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én csak azután beszéltem a gyerekorvossal miután kijöttünk a kórházból,de szerencsére így sem volt gond.Amúgy általában az a szokás,hogy még a gyerek születése előtt szólnak neki és ő írja fel a vitaminokat,a fürdetőt,alkoholt és a popsikrémet ami majd a babának kelleni fog.

Nálunk szabad orvos választás van nincs olyan,hogy ki hova tartozik,legalább is a gyerekeknél.

2012. jan. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm, akkor inkább bemegyek és szólok neki és megkérdezem, mi a helyzet a receptekkel


elvileg nálunk is szabad orvosválasztás van, de már a nagyfiamnál is úgy volt, hogy akihez akartunk menni, az már nem vállalt, mert sokan voltak, így maradt a területi (neki muszáj volt felvenni, hiába vannak sokan nála is)

2012. jan. 11. 08:14
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, tényleg a recepteket el is felejtettem, azokat is megkaptuk amikor felvette az adatokat a doktornő, és a baba születése után tudtuk kiváltani őket. Tényleg rögtön a szülés után szükség volt rájuk, nem az első látogatáskor adta oda őket.
2012. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!