Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Együttalvás? Van élet utána?...

Együttalvás? Van élet utána? Hogy oldjátok meg a házaséletet ha a ti ágyatokban alszik a gyerek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
8 hós születése óta velem alszik. De a házasélet idejére beteszem a kiságyába.
2009. máj. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
én az első naptól fogva a kiságyba tettem a gyerkőcöt. kb 3 éjszakát aludt velem, de abban az időszakban apa amúgy is a másik szobába volt kirakva, mert reggel 4-kor kelt. Gyerkőc a kiságyban. nappal is ott aludt az elejétől, én ezt nagyon szigorúan tartottam, még ha néha sírt is. nem bánom egy percig sem, mert 4 hós korában külön szobába tudtunk vonulni tőle, és nem keres éjszaka sem minket. ha felébred, átmegyek hozzá és ennyi. nyugodtan tévézünk, beszélgetünk, szexelünk,vagy éppen dolgozunk hajnalig. Szerintem szoktasd át minél hamarabb kiságyba. néhány napig sírással fog járni, de lassan meg fogja szokni, hogy nem is olyan rossz az, hogy van egy saját kis birodalma!
2009. máj. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Kisfiam lassan 3 hónapos, az elejétől fogva külön szobában van. Ha nyűgös inkább én alszom ott a szobájában, de a kiságyból éjszaka nem jöhet ki, inkább felkelek hozzá percenként.

Javaslom hamarosan szoktasd kiságyba sokkal kényelmesebb nektek és bármikor lehet hancúrozni.

2009. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hmm ez eddigis igy volt..de kb 1 hónaja semmit nem alszunk ha nem vesszem magam mellé.Ő 1 éves már és nem is volt semmi gond a külön alvásal....szal ennyi
2009. máj. 27. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!