Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz az élet?...

Miért olyan nehéz az élet? Újra gyerek akarok lenni!

Figyelt kérdés
Ez a sok gond.... 4 éve vagyunk házasok a Párommal. Az utóbbi 1 évben nagyon sokat veszekedünk. Felhúzza magát apró dolgokon is. És ami a legjobban fáj, ha tévedne is, soha nem jön oda bocsánatot kérni. Nagyon rossz.... Volt már valaki így?
2010. szept. 11. 11:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
ha nagyon rossz Neked így akkor miért nem válsz el? Keress egy jó párt magadnak és szebb lesz az élet.
2010. szept. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan egyszerű. Nagyon szeretem. Még nincs gyerek, de már ott tartottunk, hogy egy éven belül szeretnénk. De mindig úgy érzem, hogy egyet lépünk előre, hármat meg hátra. Mindig történik valami, ami az addig felépített várat lerombolja.
2010. szept. 11. 11:07
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem, még soha senki nem volt így, csak neked vannak problémáid. Ha házasodni már elég érett voltál, akko a problémák mebeszéléséhez, megoldásához is legyél felnőtt. Menekülni a legkönnyebb.
2010. szept. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
én azt mondom amíg szeretjük egymást addig van értelme dolgozni a kapcsolatért,csak egy nagy beszélgetés kell.Őszintén el kell mondani a bajunkat!ha egy kicsit is fontos vagy a párodnak,megpróbál változtatni..ha nem megy akkor viszont sajnos ki kell lépni a kapcsolatból :(
2010. szept. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Amíg te is ilyen éretlen és bizonytalan vagy, addifg inkább ne vállaljatok gyereket, neki felnőtt szülők kellenek.
2010. szept. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
mért kellene rögtön elválni? mért gondolja bárki is, hogy az megoldása a problémának? az anyagi gondok nálunk is, ahogy sok mindenki másnál bizony rányomja a bélyegét a mindennapokra. az én férjem is reggeltől estig dolgozik mindennap és egy helyben topogunk, ráadásul mindíg jön valami nagy plusz kiadás, hogy véletlenül se legyen jó. valahol érthető, ha fáradt és feszült és nincs jó passzban. ezek szerint első válaszoló, ha nem tetszik odébb kell állni és keresni mást? én azért mentem a férjemhez, mert szeretem, mint embert, mint férfit, mint a gyerekeim apját és nem fogom elhagyni néhány felmerülő probléma miatt. egy házasság nem olyan, mint a pénztárnál való sorbanállás, hogyha megunod a várakozást a sorban, átállsz a rövidebbe.
2010. szept. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki ír egy kics, mindennapi problémát (éppen összevesztek, aznap a párja nem volt kedves), miért az az első reakció, hogy váljon el? Problémamegoldásról, beszélgetésről, jóban-rosszban kitartásról még nem hallottatok? Persze nem arró van szó, hogy veri, kínozza, elviselhetetlen, de miért kell valakinek az első nehézségek után rögtön a válást javasolni?
2010. szept. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert (bocsánat) ha annyira érettek elnnének akkor a kérdező ahelyett hogy kiírta volna a kérdést már megoldották volna a problémát...
2010. szept. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
És ilyen környezetbe akarsz te gyereket szülni? Ha párod épp nem hisztis kisgyerek módjára viselkedik, összehoztok gyorsan egyet? te ezt komolyan gondolod??? Előre sajnálom a gyereket, ha igen.
2010. szept. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha éppen nem a párja viselkedik hisztos kisgyerek módjára, akkor a kérdező vinnyog azon, hogy újra gyerek akar lenni... várjatok a gyerekkel legalább 10 évet, hátha addig ti is felnőttök.
2010. szept. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!