Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babámnak adhatok...

3 hónapos babámnak adhatok bébiételt?

Figyelt kérdés
2napja eszik reszelt almát, már gyümölcs levet is adtunk neki. Most vettünk bébiétel az van ráírva 4 hónapos kortól de mivel tápszeres a babám ezér gondolom már lehet neki adni. Pl: almapüré burgonyával, sütőtök főzelék. Meg miket lehet még neki adni ? várom a válaszokat.
2012. jan. 12. 18:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a válaszírókkal.

Kedves Kérdező: remélem kielégítő választ, véleményt kaptál kérdésedre a többi már csak rajtad áll. Az én babám 4 és fél hós anyatejes, de még várok a hozzátáplálással legalább 1 hónapot.

2012. jan. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
38%
Azokkal foglalkozz aki 3 hónaposan már hozzátáplálta,ne azzal aki ezt el sem tudja képzelni.Első gyerekem 3 hónaposan evett.Második gyerek 2,5 hónapos,még várok vele,mivel anyatejet is kap.Tapasztalatból beszélek.Nyugodtan add neki a 4 hónapos bébiételt.Nem lesz semmi baja.
2012. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az enyém az ellenpélda: amiokor ő volt pici, 6 hetesen már el kellett kezdeni a gyümölcslevet, 2 hónaposan a gyümölcspépet, 3 hónaposan a főzeléket. Aztán szenvedtünk évekig, míg ki nem derült mennyi mindenre allergiás.. Mondjuk ez majdnem 20 évvel ez előtt volt.. Érdekes, hogy a 3 kicsi, aki 6 hónapos korától lett hozzátáplálva semmire sem az... Ja! És a családban sincs allergiás, szóval nem örklte a hajlamot.
2012. jan. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
37%

Szia!

Az én Kisfiam anyatejes (még most is, 9,5 hónapos), de én is adtam neki már 3 hónaposan almát, barackot, meggyet, a gyerekorvos javaslatára, még mielőtt nekem esnének egy páran ...

Szóval nyugodtan add neki a 4 hónapos kortól ajánlott püréket. (alma, barack, meggy, répa, sütőtök, krumpli, kicsit később cékla, tök, körte ...)

2012. jan. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha mar ennyire nem bírsz várni (mert ez a te igényed nem a babade ) akkor legalább azt tartsd be hogy pár napig csak egy felet azt is délelőtt és először csak pár kanállal ilyen picinek én egy hétig is elhuzek egy ízt. Így legalább észreveszed ha allergiás valamire
2012. jan. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Anyukák, ti tényleg ekkora gyökerek vagytok?

Lepontozzátok a kérdésre adott válaszokat.

Jézusom, ez már félelmetes ...

2012. jan. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!