Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan aki-komolyan,...

Van itt olyan aki-komolyan, vagy csak úgy-kiingázta, jósolta stb a babája nemét, nevét? Bejött?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 10:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Anyukám is ingázott, az inga szerint fiú, az ultrahang szerint is.
2012. jan. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

[link]


17-es pont

2012. jan. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az előzőt a 10-es válaszolónak linkeltem be.
2012. jan. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem minden ilyen jóslás lányt mutatott, a hasam is kerek volt és széles. És valóban lány lett.
2012. jan. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
4-ből 4x bejött. De csak a nemüket néztem.
2012. jan. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én igen. :) Két kislányom volt már akkor mikor ment a Győzikében hogy a Beának 3.-ra fiút jósoltak ingázással. Több se kellett. Kipróbáltam és nekem is fiút mutatott akárhányszor megcsináltam, és a férjemnek is. Annyira hinni akartam, hisz nagyon vágytam egy fiúra, hogy pár év elteltével belevágtunk. És azóta 1,5 éves a kisfiam. :)

Ja, a lányokat is kimutatta, hogy két lány és utána mutatott fiút. És sok emberen kipróbáltam, és csak két esetben tévedett érdekes módon.

2012. jan. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam az ingát, amikor terhes voltam, de elfelejtettem, hogy mi jött ki.
2012. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen az ingázás egyfajta meditáció.Lehet ingázni egy gyűrűvel vagy valamilyen üvegkristállyal is,de a legjobb (ha az ember komolyan veszi),hogy elmegy ingát venni és hagyja,hogy az inga válassza ki Őt és ne fordítva.Nekem a fél életem bejött ingával,én ezért hiszek venne.Magamnak csináltam mindig.A kisfiam is bejött és még jósolt 1 fiút és 1 lányt,ami mellesleg nekem és a páromnak is megegyezik a horoszkópjában és utoljára egy látó és egy 2. asztrológus is megerősítette (nővérem asztrológus). Úgy hiszem,ez nem véletlen.
2012. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!