Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kiviszitek ebben az ordító...

Ti kiviszitek ebben az ordító szélben a 2 éveseteket?

Figyelt kérdés

Süt a nap, de olyan széllökéseket hallok, hogy félek, ez nem tesz jót nekünk.

Kimentek ilyen időben?


2012. jan. 13. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mindennap kimegyek az enyémmel akár esik, akár fúj. Rendesen felöltöztetve nem lsz semmi baja és a friss levegőre akkor is szükség van, ha rossz az idő. Nálunk is fúj a szél, de már megjártuk a boltot, közben egy nagyot sétáltunk. Az enyém nagyon élvezte. Ha félsz, hogy átfázik, rövidebb ideig legyetek csak kint.
2012. jan. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A nagy szélben az én fiam sír! Nem tetszik neki hogy az arcába vág...
2012. jan. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az én babóm 7 hós de nem tudom mi legyen:(( nálunk most nagyon beborult az ég, teljes sötétség és hatalmas szél lökések
2012. jan. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem attól félek, hogy megfázik, hanem a szemünkbe fújja a homokot és nehezen lépünk előre és nem halljuk egymás szavát sem.

Köszi, tárgytalan a dolog, vízszintesen esik az eső-jég-hódara keveréke. Itt tomboló vihar lesz, minden sötétté vált:((

2012. jan. 13. 11:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, ez más helyzet. Ha viharos szél húj+ ilyen finomságok, nem érdemes kimenni. Nálunk ragyogóan süt a nap, csak a szél fúj, az sem viharos.
2012. jan. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2 évesemmel nemrég értünk haza a sétából :) 1órát kint voltunk, nagyon jól esett mindkettőnknek, gyógyulóban vagyunk, az elmúlt napokban nem igen mozdultunk ki.

nem vészes a szél, szerencsére, fúj, de nem orkán és nem is az a hideg szél... :)

2012. jan. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én 2 évesem nagyon nem szereti a szelet, de a hideget önmagában sem :(

Így nem megyünk ma sehova.

2012. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem viszem ki,nálunk nagyon erös szél van,hideg is esik is valami,ha nem kell menni sehova,akkor ilyen idöbe inkább bennt maraddunk.de ha több napig is ilyen idö van,akkor azért kimegyünk egy picit másnap,mert nincs el itthon,ha nem megyünk ki tartosan.max.1 nap
2012. jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!