Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vissza a munkába, lelkileg...

Vissza a munkába, lelkileg hogy élted meg?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8 hónapos lesz, amikor vissza kell mennem dolgozni. Nem akarok teljes munkaidőbe, szerintem sikerül elintézni hogy heti 2 napot dolgozzak. Még is aggaszt,hogy fogom viselni. Addigra már kiváltjuk a szopik nagy részét(reggel-esti szopit meg akarom hagyni), azt tervezem,hogy szoktatom magamat is és a gyerekemet is, néha ott hagynám a nagyszülőknél néhány órára. Ti hogy éltétek meg ezeket az időket?
2012. jan. 13. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Rettenetesen hiányzott a kicsi de muszály voltam megszokni:)
2012. jan. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 éves, nagyon hiányzik. Rettenetesen, sokszor majd elsírom magam. Szerencsére, és ez boldogít, őt nem viseli meg. Eddig legalábbis ezt látom. A saját környezetében van otthon, nem bölcsiben, nagymamával, akivel nagyon szeretik egymást, és jól elvannak. Én meg majd túlélem. Ez van, meg kell becsülni a jó munkahelyet ebben az időben.
2012. jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Off:Bocsánat de engem is érdekelne!Bár az én fiam 2 évesen májusba megy bölcsibe de már most lelkibeteg vagyok!Szerintem én ott fogok bőgni a bölcsi kapujába míg a fiamnak meg se fog kottyani a szétválás mivel nagyon szereti a társaságot!Rettentően gyorsan elszaladt ez a két év és sajna Apa nem akar kistesót így vissza kell mennem dolgozni!
2012. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Mennyi idősek voltak a kicsik amikor dolgozni kezdtetek?
2012. jan. 13. 15:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Én már most sírok, ha arra gondolok, hogy a 9 hónapos babám mellől el kell menni dolgozni. De muszáj, különben egy centet nem fogok kapni.:(
2012. jan. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát nem kell ezen aggódnom, nem vesznek vissza rész munkába...kereshetek mást....
2012. jan. 13. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!