Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért romlott el az alvás?...

Miért romlott el az alvás? Eddig szépen ügyesen elaludt, ha betettem az ágyba! Most meg egyszerűen nem akar!

Figyelt kérdés
Csak síír és síír. De minden alvásnál! Eddig miért volt jó? Most miért romlott el, ilyen hírtelen? 4 hónapos.
2012. jan. 13. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem romlott el, csak más az igény. Nálunk is volt ilyen. majd olyan 6-9 hós kora között már kéretszkedni fog az ágyba addig nyugodtan ringathatod.
2012. jan. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 porcukormókus ***** válasza:

Az én kislányom(7hónapos) is csinálta ezt, most mintha szűnni látszana a sírás. De úgy vettem észre, hogy ezek a korszakok jönnek-mennek, hiába csinálsz mindent ugyanúgy.

Nálunk pl. a fürdetés volt a nap fénypontja, csupa móka és kacagás, öröm és boldogság stb., de az elmúlt egy hétben végig ordította az egészet... Ne kérdezd, miért..

2012. jan. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xStefix ***** válasza:

Mert valószínűleg rád van szüksége.

Nem "romlott el", pont, hogy ez a normális.

2012. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk akkor volt ilyen korszakunk, amikor a foga jött. Addig elaludt magától, de mikor jöttek a fogacskák, csak anya vagy apa karjában aludt el. Ha beraktuk az ágyba nyűgösködött csak:(
2012. jan. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!