Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit visztek magatokkal sétálni...

Mit visztek magatokkal sétálni 10 hónapos csemetével? (még nem jár)

Figyelt kérdés

Főként olyan dologra gondolok, ami leköti.

Milyen játék az, ami kellően lefoglalja, hogy eleget legyen levegőn és ne fulladjon sírásba a séta?

Jó az, ha útközben majszol valamit? Kekszet, kiflit?


2012. jan. 13. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Túlélő csomag sétához:

innivaló a babának, és praktikus a mamának is. :)

váltás pelus :O

törlőkendő + zsepi, esetleg egy textilpelus

takaró (kivéve 40 fokban) hátha elalszik...

játék: a kedvence, vagy az, ami újabb... csörgők kiválóak szoktak lenni nálunk, de gyereke válogatja.


Majszolás.... hmmm.... hát sokan nagyon ellenzik, mert elveszi a gyerek étvágyát, meg "minek rászoktatni", stb.

Nálunk időnként előfordul, leginkább olyankor, amikor már időszerű lenne az uzsonna, csak még nem értünk haza.

2012. jan. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Babónak: váltás pelus, takaró, tea/tej, banán és keksz, plüss maci (ez mindenhova kell), csörgő, cumi

A táskámban még van telefon, termoszban tea, Cosmo, pénz, keresztrejtvény, ilyenek :))

2012. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szinte semmit :)) Mindig akkor megyünk, amikor aludnia kell. A délelőtti alvás az séta közben a kocsiban van. Pénztárca, telefon és a babának egy cumi. Teát nem viszek mert a termoszban is jég hideg lesz sajna, úgyse adom oda neki. Ha felkelt irány haza.
2012. jan. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos az én csemetém nagyon nehezen tud elaludni a kocsiban és ha álmos sírni szokott. Viszont a régi játékai már nem kötik le annyira, hogy ne sírjon.

A kedvence most a fürdetős flakon, de csak nem megyünk flakonnal sétálni...

2012. jan. 13. 17:26
 5/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Szerintem olyanban gondolkodj, mint pl a flakon :)) Szóval ne játékban gondolkodj. Úgysem érdeklik őket. Nálunk tuti nyerő lenne a szaloncukor, pénztárca, bébiételes üveg kupakja, egy szelet csoki persze nem kibontva hanem csak a zörgő, színes csomagolás miatt. És miért ne mehetnél flakonnal? :))

2012. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak nem kell játék, azt csak kidobná a kocsiból. Elnézelődik. Aludni soha nem szokott babakocsiban. Pláne azért sem, mert délelőtt sétálunk, ő meg ebéd után alszik csak.

Majszolni nem szokott, de azt itthon sem.

Régebben volt egy hűthető rágókája, ami madzagos (MAM), és azt vittük. Jó volt, mert rá tudtam csíptetni a ruhájára, és nem hagytuk el.

Mi ha sétálni megyünk, csak teát viszek neki. Mi csak a közelben sétálunk, és itt nincs semmi, csak ipartelep. Így ha kaki van, akkor irány haza. :)

2012. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk csak víz van, ha esetleg szomjas lenne útközben (bár ez nagyon ritkán fordul elő, aminek örülök is ebben a hidegben). Ezen kívül pelus, popsitörlő, és az én dolgaim. Sokszor elalszik séta közben, ha nem, akkor pedig nézelődik.

Szerencsére szeret sétálni.

2012. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!