Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam rá a cumira?

Hogyan szoktassam rá a cumira?

Figyelt kérdés

Csak az öklét rágja nagyon vadul, egyébként meg cicit kér megnyugtatásként.

3 hónapos a babám


2012. jan. 15. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
ha az öklét rágja, nem lehet h éhes, vagy fogzik és bizsereg az ínye? Ez nem azt jelenti h holnap fog lesz, de néha nő nekik és ilyenkor rágják az öklüket, mert kellemetlen. Csak úgy tudod megpróbálni a cumira szoktatást, h sűrűn kínálgatod, akár többféle alakút is kipróbálhatsz, de ő fogja eldönteni, h kell, nem kell, ujjszopós lesz, cumis, vagy egyik sem.Az enyém 6hós koráig kiköpte, utána meg megszerette, pedig már nem reménykedtem, h rászokik.
2012. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
:-) szerintem ne erőltetsd! A végén majd úgy jársz mint én, hogy majd meg nem tudok róla leszoktatni. Lehet hogy már a fogacskái készülődnek, nálunk 4 hónaposan már kibújt az alsó kettő... Ebben korban én igény szerint szoptattam, akár másfél óránként is. Majd beáll a rendszer meglátod- adjál neki cicit ha az nyugtatja meg, a cumi csak egy rossz szokás. Esetleg rágókával próbálkoztál? A Nubynak vannak nagyon jó dolgai...
2012. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
ki fogja birni cumi nélkül ha nem kell neki ne erőltesd, sokkal jobb nélküle szoptasd csak meg bármikor nekem volt olyan időszak hogy óránként ettek éjjel is
2012. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a rágóka nem jön be neki, akkor próbálhatsz még textilpelenkát, esetleg valami plüssdolgot, a fiamnak van egy szundikendője, nyuszi, és annak idején 2-3 hónaposan állandóan a fülét rágta, most már csak elalvásnál, 4 hónaposan végre találtam egy olyan rágokát ami tetszett neki, de előtte semmi müanyag dolog, nem testszett neki, csak a textilesek, 4 hónaposan bújt ki az első két foga.
2012. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarsz cumit, akkor én a NUK-ot ajánlom! Az pici és általában akinek ajánlottam elfogadta a babuja sok sok más után! De szerintem is mocorognak a fogcsírái! Ha már meg tudja fogni adj neki rágókát :D
2012. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miert akarod raszoktatni ha eddig nem erdekelte. Az en picim sem cumizott, nem is szopta sosem az ujjat, pedig nehezn jottek ki a fogai. Kicsinek kinaltam neki a cumit volr ketfele is, egyik sem kellett, ram nezett h anya ebbol nem jon tej, akkor meg mire valo ez???
2012. jan. 16. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kíváncsicska ***** válasza:
Az én babám aki 6 hetes a NUK-ot használja simán bevált neki.A húgom babája aki 2 hetes az istenért sem fogadja el most vesznek még pár fajtát és megnézik hogy melyik az amit elfogad a kisasszony, mert a születése pillanatától a keze állandóan a szájában van.Mind a ketten úgy gondoljuk hogy inkább cumizzon mert azt egy idő után végleg el tudjuk venni tőle de a keze mindvégig ott van.
2012. jan. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csöpögtettem rá neki anyatejet és elfogadta. :-)(2 hetes)
2012. jan. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!