Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Főzelékproblémákra mondanátok...

Főzelékproblémákra mondanátok tippeket?

Figyelt kérdés
A gyümölcsökkel nincs problémánk, viszont minden, ami zöldség......hát......olyan....anya edd meg te, típusú arckifejezéssel fogadja. Betöltötte babám a 7. hónapot. Ha egy-két kanállal elfogad, már nagyon örülök, de inkább ki sem nyitja a száját, inkább nem eszik, ha zöldségfélével kínálom. Mi tévő legyek?
2012. jan. 18. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk ami bevált, hogy eleinte tettem egy-két kanál dm-es babylove alma bébiételt bele, mert azt imádja a lányom. Nem sok érződött rajta, de neki így ízlett, és egyszer, kb 1 hét múlva, véletlenül kifelejtettem belőle, és már így is megette.

2012. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is próbálom "átverni" és teszek bele pár kanál őszibarackot, mert azt nagyon szereti, de van, hogy ezzel együtt sem fogadja el.
2012. jan. 18. 14:58
 3/3 anonim ***** válasza:

az őszibarack nem igazán passzol a főzelékekhez :)

a meggy, alma jó, azt husihoz szószként is tálaljuk.


az elsőhöz hasonlóan én is almás csirkefőzit csináltam a babámnak amibe belecsempésztem egy kis zöldséget, majd csökkentettem az almát.


na meg az se mindegy, hogy mikot kóstolt már, mert 7 hónaposan van lehetőség bőven :)

pl. zöldborsó, brokkoli, fehérrépa, husi, máj, tökfőzi megvolt?

2012. jan. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!