Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vállaljak így még egy babát?

Vállaljak így még egy babát?

Figyelt kérdés
Nekem egy rémálom volt a szülés,elég nagy nyomott hagyodt bennem,az orvosok lekezelöek,és bunkok voltak,fájdalom csilapitot nem kaptam,pedig miután elfolyt a vizem rögtön 2 perces fájásaim voltak és nagyon gyorsan tágultam a párom sem jöhetet be teljesen egyedül voltam szó szerint hagytak egyedül szenvedni,persze másik csajnál bent volt a párja!Ja én persze nem adtam pénzt!!!!végül császároztak,aminek nagyon örültem,hiszen véget ért a fájdalom,és uána sem volt az amiről annyian beszéltek,hogy milyen rosz,másnap szinte már szaladtam,egy hétre rá már nem is éreztem a sebem!Szóval iszonyatosan rosz volt az a pár óra amig hagytak szenvedni.A párom nemrég közölte hogy szeretne még egy kisbabát,de én nemtudom....szeretnék csak félek,hogy megint ezt kellene át élnem!szóval lelkileg abszolut nem vagyok rá felkészülve,ha csak nem azt nem mondják,hogy lehet programozott császár,és persze teletömöm a doki zsebét pénzel!Ti mit tenétek?
2009. máj. 27. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Másik kórházat keresnék és nem hagynám magamat, a páromnak joga van ott lenni a szülésnél és a vajúdásnál is.
2009. máj. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze higy vallaj! Mas korhaban, epiduralissal erzestelenitessel es apaval egyutt!!!

Ehez mind jogotok van!

Hajraaaaa!

2009. máj. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is dettó ugyanez volt a szülésem. Én 13órát szenvedtem 2 perces ill. egybefüggő fájásokkal magamra hagyva, mire valaki rám nézett és rájöttek, hogy 2 ujjnyinál nem tágulok tovább. Ennek ellenére én biztos hogy fogok még egy babát vállalni.
2009. máj. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmész egy magánklinikára, hisz ahogy írod a pénz nem számít, elmondod hogy miért nem szülsz többet állami kórházban, nem foglalkoztak veled, lelki traumát okoztak a nemtörődömségükkel., stb, valamint császárral szültél, valószínű a második is az lesz, ezt bármelyik nőgyógyász megmondja, ritka az, hogy az első baba császárral született, a második meg hüvelyi úton. Szerintem vállalhatod a másodikat, ha az első már egy év körüli minimum, de előtte ezekről a dolgokról beszélj egy nőgyógyásszal, vannak magánrendelések, nem kell az sztkba menni.
2009. máj. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
melyik korhazban volt ez???
2009. máj. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válszokat!Szeintem egy idő mulva belevágunk a kistesóba de azért még erőt gyüjtök :)


Amugy Tatabánya

2009. máj. 27. 11:13
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindenképp másik kórházat válassz, másik nőgyógyásszal, aki a szülésedet is vállalja. nem kell őket pénzzel tömni a legtöbb helyen! Mivel az első császár volt, több mint valószínű, hogy a másodiknál is császározni fognak már, így kicsit kiszámíthatóbb lesz a dolog, nem fognak hagyni annyit szenvedni, mert a legtöbb esetben a császárnál már egy-két nappal előtte műtőt szoktak foglalni az orvosok, mert nekik is ez a legkényelmesebb, legkiszámíthatóbb. akkor beszalad, megcsinálja fél óra alatt, aztán már mehet is.

szerintem próbálj meg pozitívan állni a dologhoz! éppen azért kell még egy gyerkőcöt vállalni, hogy legyen egy nagyon szép élményed is a szüléssel kapcsolatban és ne ez aborzalom maradjon benned még nagymama korodban is!

Ne aggódj, nem lesz gond másik helyen nem fogják ezt csnálni veled! kórházat pedig van jogod választani, mint ahogy orvost is!!!

2009. máj. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én még az első babámat várom (38+2 hetes vagyok), szóval ilyen tapasztalatom még nincs, de ennél kevesebbért is váltottam már orvost, kórházat.

Azóta a doki előre köszön... Ne félj váltani, és biztosan azt tenném, bármilyen rossz volt is, mert szeretnék még két tesót a mostani mellé.

Remélem segítettem picit én is.

2009. máj. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Tatabányáról írok neked.

Én is itt szültem,vagyis nálam is császár lett a vége.

Azt mondják,Szőny nagyon jó hely,és egész más világ,mint Tatabánya.

Igaz nekem nem volt rossz tapasztalatom,de ha úgy jártam volna,mint Te én oda mennék.Nagyon baba-.mama barát környezet.

2009. máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia még szép hogy válalj!!

Helyettem is!!!!

Nekem van egy gyönyörü kisfiam 21 hós és nagyon szeretnék kistesót de a párom hallani sem akar róla!

Megőrülök a gondolattól hogy nem szülhetek még egyszer!!

Ugy hogy válalld csak ,azért irtam hogy helyettem is!!!

Sok sikert és hajrá Nikol

2010. máj. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!