Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Nektek hogyan sikerül...

Anyukák! Nektek hogyan sikerült megszabadulni a terhesség alatt felszedett kilóktól?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 21:51
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
kipróbáltam, hogy keveset eszek, nem jött be. kipróbáltam ezt futással kombinálni, akkor leugrott 5 kg. a következő 5 kg úgy ment le, hogy napi 1200-1500 kalóriát ettem, és ez nekem nagyon bevált ugráltak le a kilók. ez azért jó, mert mindent ehettem, de odafigyeltem a mennyiségre, és automatikusan egészségesebb ételeket ettem, mert abban van a kevesebb kalória pl. főzelék, és abból degeszre ehettem magam. egy percig nem voltam éhes. persze mindenkinek más jön be. a kcal.hu oldalon mindenféle étel kalóriaértéke fent van, be tudod jelölni, miből mennyit ettél, és össze is adja. egy hét után már magadtól tudod miben mennyi kcal va. így nekem futás nélkül hetente 1,5 kg ment le.
2012. jan. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor nem vagyok egyedül! Rajtam +15kg van és 16hónapja szültem :( Semmi nem válik be, ha eszem, ha keveset eszem, ha mozgok. Mondjuk alapból duci vagyok. Most talán a Rubint Réka torna, mintha némi változás lenne kilátásban.
2012. jan. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első terhességem után nagyon gyorsan mentek le a kilók a szoptatás alatt úgy, hogy semmit nem tettem érte. Most 10 kg plusz van rajtam, mondjuk még csak 1 hónapos a pici.
2012. jan. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Az első babával a szoptatás alatt 5 kilót híztam. Ezzel a plusszal kezdtem a második terhességet. Most 3 hónapos a pici, és már megint kúsznak fel a kilók. :(

A barátnőmnek személyi edző segített, és jobban néz ki, mint a gyerekek előtt, és ügyesen tartja is a súlyát.

2012. jan. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Rajtam is 10 kiló + van,lassan 1 éves a kisfiam.

Úgy néz ki hogy magától nem fog történni semmi,szóval hétfőn elkezdtem a Norbi update életmódot,napi félóra mozgással és eddig működni látszik a dolog.

Hétfőn 67,4 kiló voltam,ma 66,7.

Nem olyan nagy változás még,de megindult szépen lassan lefelé.

2012. jan. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, azért jó, hogy nem én vagyok az egyedüli, aki még mindig gömbölyű. :)

Nem tudom, hogy itt, németben, lehet-e kapni búzafűkapszulát, még egy bio-boltot sem találtam... :(

Viszont a hugomtól most kaptam egy doboz oriflame-s csokis-fogyis-shake-et, elkezdem inni, és hátha csökken az éhségérzet, és az édesség utáni vágy.

A gyerek előtt ezzel fogytam le 5 kilót, hátha most is beválik. Aztán ha javul az idő, akkor nekilódulok, és elkezdek kicsit kocogni. :)

A szándék már megvan, mostmár jó lenne tenni is érte. Annyira szeretnék újra olyan csábító lenni a férjemnek, mint a fiunk előtt. Nem mintha így nem szeretne, csak én nem szeretem magam.

A kalóriás oldalt pedig nagyon köszönöm, nem is tudtam hogy van ilyen, mostmár számoltatni fogok, így is könnyebb lesz talán! :)


Szép estét nektek!

2012. jan. 20. 20:47
 17/30 anonim ***** válasza:
szívesen :) sok sikert
2012. jan. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

15 kg felesleg van rajtam,20 hónapja szűltem!

nekem szoptatás alatt felfelé jöttek a kilók!

Én már mindent kipróbáltam:este nem eszek,keveset eszek többször,kenyér,lisztet,cukrosat nem eszek,mozgk sokat,edzőterembe is szoktam járni,szaladok egész nap a fiam után,fogyi tabletta stb!ha le is megy 2-3 kg-ó tuti pár nap és visszajön!

Szóval én már nem is tudom mit kellene....tényleg igaz az hogy ahogy öregszik az ember egyre nehezebb leadni a kilókat!Pedig még csak 30 éves vagyok!

2012. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
A búzafű kapszulát én a dm-ben, Rossmannban veszem.
2012. jan. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Szoptatás alatt még tovább híztam. Pedig szaladgáltam, idegeskedtem. Mások 7 hónap alatt már visszafogynak.

Szóval imádok enni, terhességnél rászoktam a tortazabálásra is, de most fellázadtam. Alig eszem, addig nem eszem, amíg bírom. Csak teát iszok. Később is csak tényleg nagyon keveset, de azt minőségit (gyümölcs, natúr joghurt, zöldségek, hal, csirke, rendelős-diétás (VitalFood) - koplalok, és tornázni járok. Ugrálósra, zumbára. Már 4,5 kiló lement egy hónap alatt.

Csak legyen kitartásom folytatni. Épp most csináltam a "férjemnek" krémest.

2012. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!