Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Nektek hogyan sikerül...

Anyukák! Nektek hogyan sikerült megszabadulni a terhesség alatt felszedett kilóktól?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 21:51
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 19 válaszolónak! MEgnézem, hátha akkor itt is van. :)


Köszönöm a tapasztalatokat! :) Nektek is kitartást kívánok, és sikert a fogyáshoz.

2012. jan. 23. 15:11
 22/30 anonim ***** válasza:
1 éves múlt a lányom, és még mindig van rajtam 5 kiló! 10 volt, és amikor elkezdett intenzíven mozogni, és futhattam utána, ha akartam ha nem, na, akkor kezdett lemenni rólam! Remélem, a maradék is lemegy hamarosan! Reggel a gyerekkel kelek, össze készítem, megreggeliztetem, elmegyünk a boltba, elkezdek főzni, így a reggeli teljesen kimarad! Délben, amikor már ő megebédelt, lefeküdt, akkor ebédelek! Vacsira is csak valami gyümit eszek, míg ő is vacsizik! Lehet ez is közrejátszik, hogy elkezdett levándorolni rólam! Soha nem voltam súlyos, és már kezdett zavarni, hogy a tapintatlan emberek megkérdezték, hogy újra jön a baba? Akkora hasam maradt! Császáros volt!
2012. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Nekem nem kellett fogyóznom. Sőt, fel kellett szednem pár kilót, mert az 5. hónapig max 2 kilót híztam és azt mondta az orvosom, hogy az nem lesz úgy jó. Most ugyanúgy nézek ki, mint szülés előtt. (168 cm, 61 kg)

Szerintem a hagyományos fogyókúrákkal próbálkozz, mérsékeld a kenyér és tészta bevitelt, a krumplit, és ötször egyél keveset egy nap. :)

Barátnőmnek is bevált szülés után, mire a gyerek másfél éves lett, már ugyanúgy nézett ki, mint szülés előtt. :)

Remélem segítettem.

2012. febr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Találtál kint búzafű kapszulát?
2012. febr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

A 11. Tol szeretnem megkerdezni hogy mennyi idos volt a babaja mikor kezdte es szoptatott e akkor?


En babam 4 honapos igazabol nem nagyon merek fogyozni mivel meg csak szopizik, de szulessel lement rolAm 5 kg utana meg csak ugy meg 4. De aztan ez a 4szepen visszakuszott, mert egyre rovidebbeket setaltam szerintem azert (az ido miatt) ugyhogy hogy ne hizzak tovabb nem iszom mast csak vizet meg kenyeret total elhagytam de rizst krumplit sem ettem hetek ota. Hat sajnos semmi valtozas. Az a furcsa hogy most 11 kgt hiztam csak elozovel meg 22t az siman lement magatol ez meg kuzdelem sot jon felfele. Ki erti ezt?

2012. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Igen 23-as, segítettél. :)

24-es, nem, de holnap megyek ismét, kell pár dolog, megnézem újból, és rákérdezek, ha most sem látom. :)

2012. febr. 2. 21:54
 27/30 anonim ***** válasza:

Ennek örülök. Akkor fogj bele, hidd el, nem bánod meg! :)

23-as voltam. :)

2012. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Rajtam a szülés után 2 kg maradt, ami nem sok, de amúgy is kéne fogynom. Nemrégen fejeztem be a szoptatást, így már én is gondolkodom rajta, hogy mit tudnék tenni. A Sport az biztos, hát az étel jó kérdés, mert nehezen tudom megállni a finom falatokat....:D
2012. febr. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Norbi update alapanyagokat használok a főzéshez(liszt, xilit, tészták) és eleinte dvd-re tornáztam, ma már egyszerűbb, ha 1 héten 1x elmegyek Speedfitness-re. Az csak 20 perc, de rengeteget segít. Igaz, nem olcsó, de megéri! Én majdnem 70 kilóval mentem szülni, most 51 vagyok. És nagyon picike vagyok, már majdnem gurultam a szülőszobára, pedig nem ettem sokat, mégis felszaladtak a kilók...
2012. febr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Szia 24-es, képzeld, itt nincs búzafűkapszula! :((
2012. febr. 7. 10:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!