Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gondoltatok valaha olyanra,...

Gondoltatok valaha olyanra, hogy milyen ruha áll jól a csecsemő babátoknak?

Figyelt kérdés

Ma nagyon meglepődtem a sógornőmön. NEM "FIKÁZÁS", szó szerint meglepődtem. Azt mondta, hogy a nyolc hetes (!!!) kislányának élénk színű ruhákat kell hordania, mert azok állnak neki jól!

Nekem soha nem jutott eszembe a két gyerekemen csecsemő korukban, hogy milyen szín áll nekik jól. Egy garbó felsőre emlékszem, ami nagyon tetszett, amikor megvettem, de amikor ráadtam a két hónapos kislányomra, láttam, hogy nagyon furcsán néz ki benne, meg is jegyeztem, hogy nem adok rá többé garbót, amíg ilyen pici. De ennél tovább nem mentem.

Ti hogy vagytok ezzel? Ez már "alap", és csak nekem nem jutott eszembe?


2012. jan. 21. 22:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen. Van olyan ruha, amiben gyönyörű, van olyan, amiben nem :-) Akkor gondolkozom, hogy mikor történt ez vele? És rájövök, hogy a ruha nem áll jól neki .-)
2012. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ha születik még egy gyerekem, most már oda fogok erre figyelni! :) Mármint, hogy látok-e rajta olyat, hogy ez-az jobban áll neki, mint mások.
2012. jan. 22. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!