Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gondoltatok valaha olyanra,...

Gondoltatok valaha olyanra, hogy milyen ruha áll jól a csecsemő babátoknak?

Figyelt kérdés

Ma nagyon meglepődtem a sógornőmön. NEM "FIKÁZÁS", szó szerint meglepődtem. Azt mondta, hogy a nyolc hetes (!!!) kislányának élénk színű ruhákat kell hordania, mert azok állnak neki jól!

Nekem soha nem jutott eszembe a két gyerekemen csecsemő korukban, hogy milyen szín áll nekik jól. Egy garbó felsőre emlékszem, ami nagyon tetszett, amikor megvettem, de amikor ráadtam a két hónapos kislányomra, láttam, hogy nagyon furcsán néz ki benne, meg is jegyeztem, hogy nem adok rá többé garbót, amíg ilyen pici. De ennél tovább nem mentem.

Ti hogy vagytok ezzel? Ez már "alap", és csak nekem nem jutott eszembe?


2012. jan. 21. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Hát ez érdekes kérdés :)

Két lányom van. Az első lányomnak nagyon jól álltak a rózsaszín dolgok. A második lányomnak viszont inkább a kék és a zöld cuccok. Talán a hajszín, szemszín, nem is tudom... Már nem igazán babák, de jobb szeretem, ha a nagyobb rózsaszínben van, a pici pedig zöldben :) (3 éves és 15 hós)

De nem tudom, másnál ez hogy van :)

2012. jan. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
igen gondoltam ilyenre.
2012. jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Arra gondoltam hogy mivel kislány ezért kislányruhákat vegyek neki.
2012. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam nézni a színeket, de mivel fiam van, így nem túl nagy a választék. Szerintem semmi furcsa nincs ebben. Van ami jobban áll neki, és van ami nem.
2012. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A fiamnak anno picinek a piros "állt jól".Szerintem sok anyuka gondol erre,csak vhogy nem tudatosul,és nem mondja ki olyan határozottan,mint a sógornőd.Egyébként az élénk színek(nem a harsányak) mindenkinek jobban állnak.
2012. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
igen,pl az én kislányomnak a barna és a lila áll nagyon jól:D
2012. jan. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én egy fénykép után vettem észre, hogy a kislányomnak kifejezetten jól álla zöld szín. Nem is gondoltam volna, de más is megjegyezte.

Nagyjából az az egy ruhadarabja volt zöld, én turizom őket, így nem nagyon van színválaszték, inkább azt nézem, hogy jó minőségű, állapotú és fazonú legyen.

De ha látok megint zöldet, biztosan meg fogom venni:)

2012. jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim nagyon fehér bőrűek, vannak színek amik sápasztják őket és szinte betegnek néznek ki bennük. Én is igyekszem színesebb dolgokat venni, főleg az olyan dolgokból mint pl. kabát, pufi mellény, overál.
2012. jan. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sokféle ruhát vettünk, kaptunk, és igen, volt olyan, hogy megállapítottam, hogy a fekete szemű szépségemnek ez vagy az a szín jobban áll :)


D ebben semmi rossz nincs, ahogy abban sem, ha valakinek eszébe sem jut :))

2012. jan. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gondoltam rá igen. Sőt, arra is gondolok, hogy teljesen elütő színű ruhákba lehetőleg ne öltöztessem őt. Ez fontos :) Nyárra már vettem neki kis farmer szoknyát is. Igaz, akkor ő már 1 éves lesz, szeretem, ha csinos :):)
2012. jan. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!