Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is előfordul, hogy...

Másnál is előfordul, hogy amikor nyűgös a babája, egész nap nem mosolyog? Amíg jó idő volt nevetgélt, de amióta bejött ez a hűvös, szeles idő egész nap nyűgös, és nem is mosolyog a 2 hónapos babám.

Figyelt kérdés
Most is nagyon érdeklődő,és figyel mindenre,csak éppen nem nevet,inkább sírdogál.
2009. máj. 28. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk inkább fordítva van,míg volt a nagy meleg még aludni sem tudott szegénykém,nyügös volt nem mosolygott,de most mintha kicserélték volna.Mellesleg nekem is 2 hónapos.
2009. máj. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Más frontra érzékenyek úg látszik.Nem is a nyűgössége aggaszt,inkább a "mosolytalanság".Neked volt,hogy több napig nem mosolygott?Nálunk már tegnap óta tart ez az állapot...mondjuk sokat is alszik,pedig nem szokott.
2009. máj. 28. 11:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.Olyan nekünk is volt,hogy 1 nap nem mosolygot,nem volt sírós,csak olyan passzív volt mindennel és mindenkivel.Gondolom nekik is van jó és rossz napjuk mint nekünk.ivel nem láttam betegnek,semmi erre utaló jel nem volt,igy elfogadtam,hogy ő ma ilyen.azért sokat mosolyogtunk játszottunk vele,hogy érezze,hogy szeretjük.Másnapra elmúlt.és ilyen 1-1 napunk már többször volt.

5 hónapos lesz.

2009. máj. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Remélem nálunk is csak átmeneti állapot lesz ez. Boldog babázást!
2009. máj. 28. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!