Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt teszveszes Anyukák!...

Tapasztalt teszveszes Anyukák! Hova lett a licitem? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Licitáltam egy nadrágra a kisfiamnak. Én voltam az első licitáló. Még legalább 10 nap volt hátra az aukció végéig.


Most beléptem a teszveszre, és nincsen ott a licitált termékek között!!!! :O Hova lett? Értesítőt sem kaptam a mail címre,és más semmit sem. Fix ár , nem volt megadva, úgyhogy biztos nem ütötték le. Hová tűnt? Tapasztalt már valaki ilyet?

Köszönöm.



2012. jan. 22. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
A Vaterán van,nem?
2012. jan. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Teszveszen.
2012. jan. 22. 23:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Mármint hogy van úgy,hogy a teszveszen ütöd le,de valójában a termék a Vaterán van meghirdetve(a teszen nem),ezért csak ott találod meg a licitált cuccok között).Amúgy azt írta ki,h az ajánlatod el lett fogadva?

A múltkor,kb. 2 napja nekem az összes aukciómegfigyelőm,és a régen leütött(megvásárolt) cuccaim szőrén szálán eltűntek.Pár óra múlva meg már megint ott voltak.Mióta össze lett vonva a két oldal,a tesz és a vatera,azóta néha kaotikus a helyzet.

2012. jan. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ahhhha!! :)) Beléptem a vaterára. Ott van. :) Csak az a bibi, hogy valaki elvitte... :O Nem volt fix ár, z tuti. 500ft volt a kikiáltási ár és slussz. De még mailt sem kaptam, hogy nem nyertem meg az aukciót stb..Na mind1. Köszi a tippet, bejött! :)
2012. jan. 22. 23:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha 10 nap van hátra az aukció végéig,akkor még nem az övé a cucc,van esélyed neked is,ha rálicitálsz.Nem?
2012. jan. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már sehány nap sincs az aukcióból, mert befejeződött az árverés. Valaki megnyerte 1200ft-al... de hogy a fenébe???Január 31-ig tartott volna az aukció. Most már megkaptam az emailt is, hogy "sajnáljuk, nem nyertél".
2012. jan. 23. 00:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy lehet (ez a tippem), hogy a másik valaki megkérdezte, hogy mennyiért adná oda fix áron, ezek szerint ez volt az 1200 Ft, az eladó beállította a fix árat, ez a vevő meg elvitte ennyiért.
2012. jan. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!