Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mertek háziállatot (kutya,...

Mertek háziállatot (kutya, macska, egyéb. ) tartani kisbabátok mellett a lakásban? (betegség, szag, szőr, egyéb miatt)

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mielőtt megszületett a baba és ha azelőtt volt valamilyen házikendvencetek a lakásban, akkor most mi lett a kedvencetekkel? Hogyan viszonyultok hozzájuk, ha veletek maradt ő is?
2009. máj. 28. 14:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nagyonszépen köszönöm a válaszokat! Cicám van. 6 éves (előtte gyermekkorom óta folyamatosan voltak cicáim).

Én is naponta porszívozom, takarítok, de nálunk nincs akkora hely, hogy a cica kiszoruljon a szobából, egyedül a babaszobába nem mehet be. Kizárólag szobacica. Azért tettem fel a kérdést, mert a cica volt a babám előtt a mi gyermekünk és szeretjük nagyon, de ugyanakkor féltem is a babámat nagyon, nehogy baj legyen. Toxoplazmán sosem estem át. Csak whiskast eszik a cica. Főként a szőrtől félek. A babát kikerüli a cica, mintha tudná, hogy nem bánthatja - igazi bölcs cica.

Mégegyszer köszönöm a válaszokat.

5 hónapos baba anyukája

2009. máj. 28. 16:55
 12/14 A kérdező kommentje:

Azt még megkérdezném Tőletek, hogy hogyan különítitek el a macskaalmot és a macska etetőtálcáját a babátok elől?? Még van időm ezen gondolkodni egy keveset, de szívesen fogadok jótanácsokat.

Köszönöm

2009. máj. 28. 16:59
 13/14 anonim ***** válasza:
74%
Nekünk volt és természetesen VAN is háziállatunk, baba ide vagy oda. méghozzá egy kutya. és semmi probléma nem volt közöttük. a kutya oltva, féregtelenítve van, a baba szobájába nem mehet be. Egyébként pedig külön jó szerintem a gyerekeknek, a mi fiúnk már simogatja, és régóta mosolyog neki. imádja, és a kutya is őt. ne foszd meg ettől az élménytől! Porszívózni mondjuk naponta kell, de egy kutya/macska ennyit megér. Mondjuk én a ki-be járó macskát veszélyesebbnek tartom, meg a macskát alapból.
2009. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
0%
Szia! Nekünk is volt/van egy szobakutyánk (és még azonkívül két kinti),és két macskánk.Mikor a baba megszületett,a kutyust kiszoktattuk,eleinte nehéz volt neki,de ütána megszokta.:) A két cica az ilyen kinti-benti macska volt,tehát be is jöttek a házba is,de éjszakára többnyire kiraktuk ,és ők is gond nélkül beleegyeztek,hogy többé nem jöhetnek be.
2013. szept. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!