Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik egyedül vagytok,...

Anyukák, akik egyedül vagytok, hogy kapcsoltok ki egy kicsit?

Figyelt kérdés

Már úgy érzem teljesen kikészülök.17 hónapos a lányom,és egyszerűen már belefáradtam,hogy minden rámszakad.Semmi kikapcsolódásom nincs,nincsenek itt barátaimmert akik voltak azok messze vannak.A lánykám egész nap hisztizik,éjjel is többször ébred.Kimerültem teljesen:(((

Hogy kapcsolhatnék ki egy kicsit?


2012. jan. 23. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
apuka,nagyszülők nincsenek?amikor alszik a lánykád,aludj te is ,vagy olvass és tegyél magasról a házimunkára.
2012. jan. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én értem mire gondolsz.Csak akkor fogod magad egy kicsit agyilag kipihenni,ha a gyerkőcöt egy leadod valakihez. (nagyi,barátnő...) Minden szülőnek kell egy kis idő amit a gyerek nélkül tölt el.Ha más nem akkor egy bevásárlás,mozi vagy valami. Neked és a lányodnak is jót tenne. Persze nem hosszú időre,de valaki csak tud rá vigyázni.
2012. jan. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Fiam lassan 10 hónapos, és az első heteket leszámítva, szinte folyamatosan írd és mondd, egyedül vagyok Vele, éjjel-nappal. (Hogy miért, azt hadd ne részletezzem.)

Magyarul nincs egyetlen percem se, amit Nélküle töltenék, se éjjel, se nappal. Nagyszülők, barátok a Világ másik felén ... Ráadásul az én Fiam nappal szinte semmit nem alszik, éjjel is sokszor kel, szopik még. Mindezek mellett itt a háztartás, amit vezetnem kell, és néha magamra is muszáj időt szánni.

Én már megszoktam ... Időnként úgy érzem már reggel ébredés után, hogy nem bírok megmozdulni, de aztán összekaparom magam nem is tudom, honnan, és indul a nap, mint mindig :-) Minden nap ugyanabban a kerékvágásban telik, de valahogy élvezem a Fiam társaságát.

Kikapcsolódás? Hát leginkább az, amikor itt olvasgatok és válaszolgatok. Vagy emailezek a messzi barátokkal. A nap fénypontja pedig az, amikor este felé felhívom a Szüleimet, és beszélgetünk.

Ez is egy életforma, csak van, aki alkalmas rá, van, aki nem. Nekem bejön, de azt hozzáteszem, én is nagyon várom, hogy jöjjön valaki hozzám, illetve, hogy én hazaruccanhassak a családomhoz ...

2012. jan. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!