Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy éltétek meg a szülés...

Ti hogy éltétek meg a szülés utáni napokat a kórházban?

Figyelt kérdés
Lelki részre gondoltam. Szerdán mehetünk haza de már teljesen kiborultam.
2012. jan. 23. 20:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
én 6 napot töltöttem bent. Császáros voltam, nagyon fájt a fejem,ezért nem engedtek haza. Az utolsó 2 napot a fájdalomtól végig bőgtem, de tudtam hogy vár a párom haza minket és erre gondoltam. Na meg kiélveztem azokat a napokat amiket kettesben tölthettünk a kis hercegemmel, mert ez csak ott, a kórházban lesz így. Ha kijöttök, már ott a család többi tagja. De most még csak ketten vagytok. Mellettem volt mindennap,egy ágyban aludtunk, próbáld kiélvezni ezt!
2012. jan. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hmmmm érdekes mert én összesen 3 hétig voltam bent és egy percig sem gondoltam azt hogy nem bírom tovább hisz enek volt itt az ideje,császár után 5 napot voltam még bent de boldogságban telt hisz hogyan máshogy telhetett volna,megszülettek a drága kicsi kincseim,a karomba foghattam őket egészségesek és gyönyörűek voltak...hát ennyi:))
2012. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Én augusztus 8.-án kerültem kórházba,26-án született a fiúnk.Születés után adaptációs zavar lépett fel nála +még a köldökcsonkja is begyulladt.Szeptember 3-án mehettünk haza,addigra éppen teljesen kiborultam..((
2012. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Èn csak 4 napot voltam bent, de én szerettem bent lenni. Nekem a párom szinte egész nap bent volt. Habár nekünk senki család nincs a közelbe így senki nem látogatott. Szüleim jöttek másnap hogy haza mentünk.


Nekem elötte szültek a barátnöim és mind azt mondta, hogy az elsö napok otthon egy pokol a gyerek csak bög te meg kiborulsz teljesen.

Na úgy is gondoltam, hogy mennyire jó bent, olyan mint egy hotel, párom ott van mindig, kapok enni, segítenek mindenben a gyerekkel, nem kell semmit cinálnom csak pihennem és gyakrolni a babázást. (külföldi korház habár)

èn az otthon léttöl féltem hogy mi lesz. (na persze mert mindenki rosszat mesélt róla), de haza mentünk és minden ugyan olyan volt mint a korházban nem sírt a lányom, 1x kelt cak éjszaka evett, aludt és kakilt.

2012. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

36. héten születtek meg a gyerekeim. Utána 10 napot töltöttünk a kórházban, ők a PIC-en, én meg a terhespatológián (de így legalább nem a szülészeten voltam, ahol ott volt a sok kismama együtt a kisbabájával). 3 óránként jártam át hozzájuk a kórház másik felére, etetés, konzultálás az orvossal, utána fejés, visszatotyogás a saját ágyamhoz... 2 etetés között kb. annyi időm maradt, hogy gyorsan egyek valamit vagy pihenjek fél órát, de ez sem mindig jött össze, indulni kellett vissza. Nagyon gyenge voltam, fájt a császárseb, eléggé hulla voltam.

De mindettől függetlenül annyira, de annyira boldog voltam :-)) Egyszer még sírtam is örömömben, pedig amúgy sosem szoktam.

2012. jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én alapítványi szobát kértem, szerencsére volt szabad. De még így is eléggé kivoltam, kedden reggel mentünk be, péntek délelőtt jöhettem haza a babánkkal. Pedig mindenki normális volt. Inkább a hormonoknak tudom be. :-)
2012. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Itt is rendesek a csecsemős nővérek, meg mindenki, de nagyon nem így képzeltem.

A lányom mindig sír, ha nem, akkor azért mert cicin van. Napközben aszik egy kicsit, de délután és este már nem. Ha jönnek hozzám látogatók, akkor nem tudok velük lenni, mert vissza kell mennünk a szobába mert a baba sír. Azt hiszem rosszul csinálok mindent:( szobatársaim tudják végezni a dolgaikat, csak én nem mert a baba sír.

2012. jan. 23. 20:55
 8/20 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam, mint te. A szülés sem volt komplikáció mentes, és nagyon nehezen bírtam a kórházat is. Aztán mikor hazaértünk, még rosszabbul lettem lelkileg. Kellett kb. 3 hónap, mire kilábaltam a depiből. Viszont a szülés élményét a mai napig nem tudtam feldolgozni. (lassan másfél éve).
2012. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én császárral szültem.
2012. jan. 23. 21:12
 10/20 anonim ***** válasza:

Fura volt.

Egyrészt persze boldog voltam, hogy végre a kezemben tarthatom a várva várt Kisbabámat, de nálam fellépett valami depi-szerűség is: Folyamatosan sírógörcsöm volt, hiányzott a nagy hasam és belőle a Baba ... Mintha elveszítettem volna, hiába volt ott, hiába szoptattam. Ráadásul a Férjemnek 2 nappal a szülés után vissza kellett mennie külfödre, ahol dolgozik, ott maradtam a kórházban a Kicsi Fiunkkal, és láttam azokat a helyeket (NST szoba, labor, UH), ahová még együtt jártunk pár hétig szülés előtt, a Férjem, a Pocakom és Én ... Szóval nekem nehéz volt, de miután hazamentünk, még rosszabb lett. Akkor már nem csak a Pocak és a Férjem hiányzott, hanem a kórház is :-((

Szörnyű ezt leírni, de sajnos valóban így volt :-((

2012. jan. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!