Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért visel meg egyre jobban...

Miért visel meg egyre jobban az éjszakai kelés? Hogy meríthetnék erőt, hogy ne bukjak ki teljesen?

Figyelt kérdés

Kisfiam a napokban lesz 4 hónapos. Egy hete pokollá váltak az éjszakáink. 2 hetes kora óta 2-szer kell éjjel, szopizik és alszik is vissza. Volt olyan is, hogy kicseleztem az első ébredésnél cumival, és így az a szopi ki is maradt. Most egy hete óramű pontossággal 2 óránként kel, szopizik picit, aztán belealszik, és teszem is le. De van hogy fél-1 óra múlva megint megébred, nem sír, de nem találja helyét, addig nyüszög, hogy fel kell kelnem hozzá. Próbáltam cumit adni neki, avval se alszik vissza, csak cicin. Hallom, hogy nyel pár nagyobbat, de alig eszik, alszik is el. Ha vissza akarom rakni a cicit a szájába, üvölt, hogy hagyjam békén. De könyörgök akkor a cumi erre miért nem jó neki?! Kezdek kikészülni a fáradtságtól, már egy hete nem aludtam egyben 1,5 óránál többet. Érzem egyre fogy a türelmem, sokszor úgy kelek fel hozzá, hogy megint mi a fene baja van, nagyon dühös vagyok rá. A pár perces szopikat rendszerint végig alszom éjjel, reggel alig bírok kikelni az ágyból, azonnal robbanok mindenért, baromi feszült vagyok, kezdek elemeimre hullani. Nagyon szeretem a kisfiam, de ez a hajcihő megpecsételi a kapcsolatunk. Sose bántanám, de félő hogy ez az egész nagyon megtépázza az idegrendszeremet.

Most mit csináljak? Visszaáll még valaha a régi rend? Vagy szokjam meg hogy újszülöttként viselkedik a 4 hónapos kisfiam?


2012. jan. 25. 13:19
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Húú, ikrekkel az kemény lehetett.

Most már kifogok tartani, így hogy csak kétszer kel enni. Meg hát ha úgy vesszük az 5-6 óra már sokaknál reggel. :) Akkor egyszer. Ez nem zavar, ehhez vagyok hozzászokva születésétől. Nem várom el, hogy átaludja az éjszakát, ő nem olyan típus.

2012. febr. 16. 10:04
 32/33 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


A szavaidból azt vettem ki, hogy a babád fogzik!

Na most menj be a patikába és vegyél Dentinox oldatot, és azzal kend be neki az ínyét felül és alul az hűsíteni fogja neki, meg lehet kapni algóflex babyt is az is nyugodtan adhatsz neki, az nagyon jó!! Mi is azt használjuk, nekünk is 4 hónapra jöttek ki az első kis fogacskák.


tapasztalatból beszélek, meg éjszaka szomjas is lehet, adj neki babavizet.


10hónapos baba anyukája ma már átalussza az éjszakát.

2012. febr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Köszönöm. Én is úgy érzem ideje felfegyverkezni komolyabb gyógyszerekből. Nehogy ne tudjak segíteni neki, ha jön a komolyabb fájdalom.

A Te babád mikor aludta át először az éjszakát?

2012. febr. 16. 12:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!