Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sérvműtétkor ültettek be...

Sérvműtétkor ültettek be valakinek hálót? Lehet utána még gyermeket vállalni?

Figyelt kérdés

Nem is kérdeztem az orvostól, hogy lehet e még szülni utána.

Van már 2 gyermekem de még nem döntöttük el, hogy lesz e harmadik.

Ez most nagyon aggaszt, mert így fogják a sérvemet műteni.



2012. jan. 25. 18:46
1 2
 11/12 anonim válasza:
Sziasztok, tudom régi a kérdés de hátha tud valaki válaszolni, hogy minden rendben volt-e a terhesség alatt, egészséges baba lett-e, mekkora hálóról volt szó. Nekem a hasam aljára lett beültetve egy elég nagy háló, szétszakadt hasizom miatt, és akkor azt mondták hogy nem javasolt a várandósság, mert a háló nem tágul, és nincs igazán tapasztalat hogy mi lenne a kimenetele. Nagyon szeretnénk még egy babát, három éve volt a műtét. Eddig nem igen találtam rá példát hogy hogy is működött ez hálóval. Gondolom császár kell hogy legyen, de félek hogy nehogy gond legyen
2019. márc. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 juhász timea válasza:
Volt itt egy hölgy aki hashálóval készült szülni ,illetve aki hashálóval szült megírná a terhesség és a szülés tapasztalatait?
2022. jún. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!