Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miről szól a főállású anyaság?...

Miről szól a főállású anyaság? Mennyi pénzt kaptok? Nem tervezem hogy 3 gyermeket szüljek de érdekelne hogy is megy ez? Minden gyermek után kaptok 25ezer forintot, vagy csak a legkisebb után iskolakezdéséig?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
én nem vagyok főállású anya, de úgy tudom csak 25.000.-ot kapsz! pont mint a gyes.
2012. jan. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De gyerekenként vagy csak egy gyerekre? Olvasom már régóta a neten de nem irják le rendesen!
2012. jan. 3. 23:57
 3/7 anonim ***** válasza:

ÖSSZESEN annyit.

Az anya otthon maradhat továbbra is a gyerekeivel, ha már letelt a gyes a legkisebbre. Magyarán, meghosszabbított GYES .

2012. jan. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem gyermekenként jár, hanem összesen havi 25000 valamennyi, tulajdonképpen a gyes összege. 3 vagy több gyermek esetén lehetséges, és a legkisebb gyermek 3. életévétől a 8. életévének betöltéséig jár.
2012. jan. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hat igen, a foallasu anyasag pont arrol szol hogy mennyi penzt kapsz......
2012. jan. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A főállású anyaság arról szól, hogy otthon maradsz a gyerekeid miatt, mellett. Mire hazajönnek suliból oviból, otthon kitakarítasz, megfőzöl, és kimosol. Mosni három gyerek mellett már minden nap kell. Amikor a gyerekek hazajönnek, mindegyiküket le ellenőrzöd és tanulsz velük ha kell, marad idd az ovissal is beszélgetni, kicsit játszani, játszira menni, sétálni. Az Gyermeknevelési Támogatás ugyanannyi mint a GYES és nem gyerekenként, hanem egyszer annyi és kész. Tehát, mint jól fizető meló, ez bizony ki van lőve. Aki becsületes és fizet rezsit, megveszi azt amire a gyerekeinek szüksége van, az nem fog tudni belőlük megélni. Megélhetés szempontjából szükséges hozzá, hogy az apának munkahelye, állása legyen.
2012. jan. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi a kommenteket!
2012. jan. 4. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!