Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Masfel ev korkulombseg van a...

Masfel ev korkulombseg van a ket pici gyermekem kozott (6ho,24ho) majd blče szakadok, igdegileg meg fizikailag is. Ti hogy birjatok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit több lesz, de majd elmondom pár hónp múlva.


Èn is nagyon félek, de szerintem ez sokban függ a szervezéstöl is. Szerintem már az egész életünk átszervezödött az elsönél, és a mostani életünket megint át kell szervezni majd 2 gyerekesre.

talán fizikailag könnyebb a szervezés, idegileg lesz nehezbb, és biztos én is fogom így érezni magamat mint te.


de szerintem fogd és írd össze mi az amin változtatni kell, mi az ami neked nem felel meg, ami nehéz stb... Ha van egy ilyen lsitád akkor elkezdheted átgondolni, hoyg tudod ezeket megoldani.

Ha csak sirdogálsz rajta nem lesz elöre lépés. Azzal hogy pl 2-3 nap alatt egy kis füzetbe össze gyüjtöd, majd vissza olvasod egy nyugodt pillanatban már át is látod az életeteket, és lehet abban a pillanatban beugrik mit tegyél.

2012. jan. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos vallas elott allunk, ez megnehezit mindent ugyhogy szerintem azert is nehezebb mert nincs kedvem semmihez, minden nehezemre esik, legszivesebben felpakolnak es kifutnak a vilagbol,a ferjem pszihikailag terorrizal mar a kezdetek ota, szerencsere mar elkoltozott a szomszed lakasba ugy hogy nem kell talalkoznom vele.Alig varom a per veget es hogy elmenjek a ket gyerekkel jo messzire egy csondes kis faluba, mert a varos kikeszit, lakasban nket gyerekkel elhetetlen az elet, ez kesz kinzas mindenkinek.
2012. jan. 26. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok,


sajnálom gondolom nehéz ez a szitu, én is váltam már 1x szerencsére nem volt gyerekünk, de ez egy áldatlan állapot.

Vissza költöztök rokonokhoz vidékre? lesznek ott barátaid, rokonaid?

2012. jan. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem 2 év van a gyerekek között, 5 hetes a pici. Mi nem válunk, de így is nehéz. Mostanában kezdem már kicsit lazábban venni a dolgokat, meg a napirendünk is alakulóban van. Úgyhogy fel a fejjel, gondolj arra, hogy ettől már csak jobb jöhet!
2012. jan. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!