Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcém gyanus bört mivel kell...

Ekcém gyanus bört mivel kell kezelni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 3. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
sodoku krém, asszem, vagy valami hasonló a neve, de azért kérdezz meg egy orvost szerintem!!!
2008. ápr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legfontosabb a hidratálás, a Babé termékek pont érzékeny és ekcémás bőrre lettek kifejszetve, gyógyszertárban kaphatóak, elsőként a fürdéshez vennék belőle, hiszen a víztől szárad ki legjobban a bőr. Ha ez nem elég, akkor vennék hozzá testápolót is.

Ha nem múlik, rosszabbodik, akkor doki ír fel rá szteroidos krémet, sajnos más nincs.

Illetve néha felfedezhető, hogy valamire érzékeny a bőr, mosószerre, öblítőre, vagy akár ételre is! Én például fémérzékeny vagyok, és a konzerv ételekre kijön az ekcémám.

2008. ápr. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Maindenképp menjetek dokihoz vele mert az ekcéma foltot hagyhat.És nagyon tud viszketni.Kimondottan ekcéma krémet adnak majd rá.Ezzel kell kenni mert ha már kaparta a gyerek és felsérült a bőr akkor súlyos gyulladás is létre jöhet a nem megfelelő krém használata miatt.
2008. ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy foltot hagyhat? Születésem óta ekcémás vagyok, és egy folt sincs rajtam miatta... pedig gyerekként vakartam rendesen. A doki, amit felír ekcémára, mind szteroidos krém, ezeket célszerű mellőzni, amíg csak lehet, és nem lehet folyamatosan se használni.
2008. ápr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nálunk az Eucerin PH5 tusfürdő és a hozzávaló testápoló vált be. Sajnos nem olcsó, de tényleg nagyon jó. Próbáltunk előtte sokfélét, de egyedül ennek volt eredménye.
2008. ápr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!