Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire jó ez a sok vita, köteked...

Mire jó ez a sok vita, kötekedés egymással?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom konkrét személyhez/személyekhez feltenni a kérdésemet,tehát akinek nem inge....
2009. máj. 29. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztem sokan itt vezetik le az egész napi stresszt.

Amúgy mostanában nekem nem sikerült hálistennek belefutnom ilyenbe:) Kb két hónapja nagyon összebalhéztam itt vkivel, akkor 2 napig nem is jöttem.

Sokan okosabbak akarnak lenni orvosnál, pedagósnál stb, hallottak vmit, rosszul tudják, stb.

A kedvenc magyartanárom kedvenc mondata: Ha sok a hülye, az gyanús:)

2009. máj. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mé, most neked meg mi bajod van???


:DDDDD


A fene tudja, talán tényleg a stresszt vezetik le... Vagy nincsenek barátaik, akik meghallgatják őket, viszont szeretik osztani az észt. Én naponta nézegetem az oldalt egy kicsit, ha jó kérdést találok és frappáns válaszokat, mindig jókat röhögök.

2009. máj. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy csak unatkoznak és így legalább olyan, mintha valakivel beszélgetnének. Én is néha elgondoklkodom egyébként ezen..Ugyan minek vitázni így ismeretlenül. Főleg, hogy sajnos mindenkinek mást tanácsolnak még a szakemberek is, nemhogy a laikus anyukák, kismamák, akik csupán az itt-ott felszedett tudásukat, tapasztalatukat tudják megosztani a többiekkel. Nekem az tetszett a legjobban, amikor múltkor pont olyan kérdésre írtam választ, ami a szakmámba vág és konkrétan tanultam is róla, meg a munkám során is tapasztaltam a dolgot..mégis megkaptam, hogy biztosan olyan óvónő írta a választ, aki csak ugatja a témát és még gyereke sincs...hát, csak 4 van... Tehát ne vedd fel az ilyen dolgokat és lehetőleg ne menj bele az ilyen adok-kapok dologba, mert csak saját magadat fogod vele felhúzni :))) Minden jót!
2009. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy 2-3 napja folyamatosan csak a lecseszést kapom,pedig tényleg azért jövök,hogy segítsek,de csak lehurrognak.Mintha pisis lennék:(Idegesít,mert tényleg azért jövök nap mint nap,hogy eloszlassam a kétségeket,de itt senkinek semmi nem jó.Persze kinek a pap kinek a papné,de ne rajtam vezesse már le a dühét,meg azt,hogy nem tud bánni a gyerekével,meg azt sem tudja,hogy nyúljon hozzá.Nekem nincs(igen én vagyok a gyerek nélkül tanács adós),de imádom a lurkókat,sok barátnőmnek van akik mellett végig ott voltam,10 éves koromtól készülök babára,nem egy nem két könyvet olvasok azóta,anyum ráadásul ápolónő és tudom mi,hogy megy.De senkinek semmi nem elég,ha szépen mondom az a baj,ha nem az a baj.Ma is úgy felqrta itt valaki az agyam,hogy kicsit idegesebben válaszoltam valakinek,sőt nem is egy embernek.Talán jobb is lenne nektek nem is írni,hiszen úgy sincs gyerekem,honnan is tudnám mi,hogy megy
2009. máj. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem a legrosszabb az egészben hogy a sok tanácstalan nő, férfi, bárki már lassan nem mer feltenni kérdést, mert szinte mindig balhé a vége. már én sem kérdezek csak ha muszáj, inkább próbálom kikeresni a kérdésemre a választ már feltett kérdésekből
2009. máj. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Örömmel olvastam a poént,nekem tényleg semmi bajom :)

A kérdésemet a "szájonpuszilós" adok-kapok miatt tettem fel,háááát lányok,Ti is olvastátok?Komolyan,nem is hiszem el,hogy felnőtt,gyermekes anyukák adnak választ...csak néztem.

2009. máj. 29. 19:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
attól, h vkinek gyermeke születik, még nem jelenti azt, h felnőtt is lesz... sajna ez van...
2009. máj. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

18.06 vagyok


Én adtam tanácsot,nem gyerekeset,vagyis véleményt mondtam.Aztán nagyon felqrták az agyam én "ordítottam' le őket,hogy pocsék anyák mert stb...nem szívom vissza,bocsit sem kérnék,mert így van...

2009. máj. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg néhányan nem normálisak! Elkeserítő, ha az ember segítségér fordul, vagy csak érdekli valami, várja a válaszokat, és jön a válasz vadkan módra! Néha úgy letámadnak, teljesen kiforgatják az ember kérdéseit!!
2009. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ismét csak bólogatni tudok...Szóval néha felötlik bennem,hogy akinek ilyen alacsony az ingerküszöbe-hogy vadidegenekkel csip-csup dolgokon összevitázzon-vajon mit tesz,hogyan viselkedik otthon a babájával,gyermekével,társával?!....

Na,megyek alszom kicsit,jó éjt mindenkinek!

2009. máj. 29. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!