Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altassam el hogy...

Hogyan altassam el hogy mindenkinek jó legyen?

Figyelt kérdés
Kislányom 1éves.8hónapos kora óta kézben,ringatva alszik el.Addig szopizott és cicin aludt el.Na de most úgy 1hónapja katasztrófa az elalvása.Már csak néha alszik el kézben mert nem volt neki kényelmes kinyomta magát a kezemből és kínlódás az elalvás.Letettem magam mellé és ráfekszik a párnámra helyezkedik ide oda vagy fél órán keresztül és bealszik.De ez csak este van igy.Nappal viszont kézben se,mellettem se,kiságyban sem hajlandó elaludni pedig nem lát az álmosságtól mindig sirás a vége.Már nagyon kivagyok!1órába is beletelik amire elalszik.Még2alszik.1hétig megpróbáltam csak 1x elaltatni de ugyan ez volt a helyzet.Éjjel is soxor kel.Most bújt ki az 5.foga ezt ennek tudom be.Mit tennétek a helyemben?Már nemtudok mit kitalálni!Meséltem is,énekeltem is,csendben is maradtam de sehogy nem jó csak sírás a vége.Már előre félek mikor altatni kell.Segítenétek?
2012. jan. 27. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam a pici fiammal most 18 hónapos kézben aludt el de a derekam nem bírta én le tettem az ágyába egy plüss figurával és lefeküdtem mellé egy kicsit beszélgetett az állatkával majd szépen bealudt és azóta is így alszik.Nekem be vált próbáld ki!de ha az elején sír ne vedd ki inkább simogasd a kis hátát az megnyugtatja.Sok siker és kitartást!
2012. jan. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszod!

Sajnos ez sem már kipróbáltuk.Ha beteszem az ágyba nem marad fekve semmi pénzért.Feláll üvölt hogy vegyem ki ha kimegyek ha ott ülök akkor is.

De jó lenne ha ilyen könnyen menne!

Mégegyszer köszi?

2012. jan. 27. 23:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is hasonlóan kínlódtunk. Most két éves múlt, de még mindig fél-egy óra alatt alszik el, addig bent kell vele lennem a szobában. De délután régebben jókat szunyókált babakocsiban. nem mondom, hogy tökéletes megoldás, de ha máshogy nem megy, próbáld meg abban altatni délután, hátha úgy sikerülne.
2012. jan. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kerria ***** válasza:

Nekem még túl kicsi, nincs ilyen problémám.


Ismerősömék letették nappal a nagyágyba, bekapcsoltak a tv-ben egy mesét, elkezdték nézni, és így aludt el a csöpp lány.


Plusz valakinek nagyon jól beválik a Chamomilla golyócska, nyugtató hatása miatt.


Sajnos csak ezt a két alternatívát ismerem, mert mint írtam ezen még nem kellett gondolkodnom...

Kitartást Neked, remélem megleled a megoldást!

2012. jan. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a szitu, épp most tettem fel a kérdést én is.

Nekem 8 hós. Este még cicin alszik, de nem hiszem, hogy már sokáig bírom tejjel. A délutáni altatásoktól már én is előre félek. ÉN még hordozóban ringatom. Leszakad a kezem a 9,5 kilójától. De ezt mindjárt kinövi, nemtudom, hogy mit fogok tenni. :(

Tudom, hogy ez nem segített, de tudd, hogy nem vagy egyedül!

2012. jan. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!