Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Probléma, hogy a második...

Probléma, hogy a második gyerekünknek sem veszünk kiságyat?

Figyelt kérdés

A körülöttem lévők már azon is csodálkoztak, hogy az első gyerekünk is velünk aludt, most meg egyenesen ki vannak akadva, hogy még mindig velünk alszik és a tesó is velünk fog. Szerintetek?

De én sem érezném magamat jól, ha nem aludhatnék a párommal, a gyerekeimnek meg egyenlőre mi vagyunk a legfontosabbak, számunkra magától értendődik, hogy köztünk alszanak. Nagyon nem tetszik nekünk a kiságy, és így még kényelmes is, mert bármelyik szopizni akar, csak odafordulok és már cicizhet is. Erre azt vágták a fejemhez, h lusta vagyok felkelni. Elkeserítőek a rokonok :(



2012. jan. 28. 01:45
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%

Nekem ez furcsa, én még ilyet nem hallottam, nem láttam, h egy babának ne legyen külön kiságya... Teljesen ledöbbentem most, mert ilyenről most hallok először, pedig körülöttem mindenki szül vagy szült, mi is tervezzük a babát. Nem bírállak, csak teljesen el vagyok képedve... És elhűlve olvasom, h ez nem egyedi eset. Folyton azon kattogok, h mikor, hogy csináltátok a kistesót?? :) Ez nem zavar be nagyon a szexbe?

Az még oké, amikor a gyerek átmászik anyáék közé éjszaka, de hogy ott alszik, és nincs is külön helye, hát én ilyenről még nem hallottam!!!

Na, ma sem keltem fel hiába... :))

2012. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!