Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mikor engedett először...

Ki mikor engedett először látogatót újszülött babájához? A nagyszülőkön, testvéreken kívül? Uncsitesókra, barátokra gondolok.

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 20:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
35%

Barátokkal, távolabbi rokonokkal a 6 hetet kivártuk.

Első gyereknél volt hogy odaállítottak (távolabbi rokon) mikor 3 hetes volt (én császár után...), hát azt hittem felrobbanok mikor felcsöngettek a kaputelefonon hogy "itt vagyuuuunk". A második lányomnál mondtam, ha ilyen lesz, nem érdekel meddig állnak az ajtóban, ha nem hívtam őket, akkor nem engedem be....

2012. jan. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok..

Mi keddi napon jöttünk haza és de már aznap itt volt a szomszédasszonyom:))) kicsit meglepett..de nem haragudtam..én is császárral szültem de őszintén szólva gy percet sem pihentem,festés volt itthon és ami azzal együtt jár...a védőnőm majd elájult mikor kijött,hogy mit csinálok:DDD

Aztán hétvégére megjöttek anyósomék is a párom első kapcs.-ból született kislányával:) már nagyon várta a kistesót:) de ekkorra már az én családom is meglátogatott bennünket..

Mindenki nagyon boldog volt,hogy megszületett a kislányom...

Jól esett,h ennyire örülnek de azért kb. 3 hét mulva már hálás voltam a csendért és nyugalomért:)

2012. jan. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapos korára már mindenki meglátogatott minket. Nem csináltam ebből ügyet, a kórházba is sokan jöttek látogatni, barátok is.
2012. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Első nap mar jöttek,viszont második babánál igenis ki fogom kérni magamnak es a babám érdekébe,hogy hat hét után

Nagyon hosszú szülésem?vajúdásom volt. Vágtak, repedtem, farkcsontom tört el, senkit nem érdekelt, átjáróház volt a lakásunk. Gyámoltalan voltam, másodiknál nem leszek!

2020. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!