Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Legyen v ne legyen?

Legyen v ne legyen?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, és egyre jobban foglalkoztat a kérdés ill szeretnék babát csak félek a késöbbiektől, pl:lesz e elég pénzünk mi lesz ha nem lesz a páromnak munkája lakás fentartás plusz pelenka ez az amaz. Hogy találok utánna munkát ki megy a gyerekért ha egész nap dolgozom. Ki vigyáz rá nyári szünetbe (páromnak nincsenek szülei nekem anyum van külön élünk) de őt sem terheletem. Nagyon foglalkoztat a kérdés de félek.Szerintetek?
2012. jan. 28. 22:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezekből indulsz ki akkor sosem lesz gyermeked! Ha meg majd tényleg mindnnél jobban fogod akarni akkor ezek a dolgok eltörpülnek és hidd el meg fogjátok tudni oldani! Nekünk nincs senkink, és mégis van egy gyönyörű kislányunk. A férjem épp munkanélküli. Éldegélünk, de imádom a kisányomat, ő ad mindenhez erőt és boldogságot még a legnehezebb pillanatokban is. Eddig is volt valahogy és ezután is lesz valahogy. Ha nem lenne a kislányom üres lenne az életem!
2012. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nekünk lesz. 4 és fél év múlva veszünk lakást. Addig is, gyűjtünk pénzt neki. Segítségünk nem lesz, szóval majd egy bébisintért kell bevonnunk az életünkbe. Gyűjtögessetek ti is, és ha elegendő pénz gyűlt össze, vágjatok bele.

Nyári szünetekben van napközi a gyerekeknek. Én sem roppantam bele. :)

2012. jan. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszike aranyos vagy h le irtad van benne valami,és el is gondolkodtat h akkor lehet nem is akarom annyira...de akkor miért foglalkoztat?
2012. jan. 28. 22:46
 4/17 kíváncsicska ***** válasza:
Hidd el megoldható.Nem minden esetben de manapság mi az ami egyszerű.Milőtt megszületett a lányom (2 hónapos) a férjem azt mondta hogy csak 1 gyerekünk lesz mert annak meg tudunk adni mindent.Most ott tart hogy kell neki egy tesó majd, és megoldjuk valahogy.Mind az anyagi részét mind azt hogy hogyan oldjuk meg az ovit sulit bármit.
2012. jan. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én még hajlanék afelé h majd csak lesz v hogy,de a párom jobban fél h nem fogja tudni eltartani a családot uh az ő hozzá állása makacsabb emiatt sajna,de nem gyerkőc ellenes azt hozzá teszem,mert láttam már gyerekekkel és jól el volt:)
2012. jan. 28. 22:51
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem lehet tudni, hogy mikor jön össze a baba.

Mi van, ha ne adj' Isten, éveket kell várni rá? (Mondom, ne így legyen!)

29 évesen már nem nagyon filóznék rajta, hogy legyen vagy ne legyen... Nem vagy még öreg hozzá, de mi van, ha...

2012. jan. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen már erre én is gondoltam...
2012. jan. 28. 22:58
 8/17 A kérdező kommentje:
bocsi erre már
2012. jan. 28. 22:59
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem pont azért foglalkoztat, mert mindjárt 30 leszel...:)

Én azt mondom, aki mer, az nyer!:) Mi is belevágtunk, egyikünk sem bánta meg. Persze várhattunk volna még évekig, de ebben az országban amúgy is vakmerőség gyermeket szülni, szóval...Most pl fogalmam sincs, hogy mire letelik a Gyedem, mivel számoljak! Ja! Még azt sem tudom, miko, mivel kompenzálják az adójóváírást, és hol, kinél kell majd igényelni...itt semmit sem lehet tudni! Na ettől nem lettél gyerekvállalós kedvű, azt hiszem, ne haragudj!:)

2012. jan. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
miko = mikor :) előző.
2012. jan. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!