Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes kislányom nem nagyon...

1 hetes kislányom nem nagyon tud büfizni, csak egy jó idö után, ezért csak oldalra fektetve merem aludni hagyni váltva az oldalt. Igy nem fog eldeformálodni, oldalt ellaposodni a kis feje?

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én kicsim 3 hetes, és mi is így vagyunk :-). A nővérkéje ugyanígy volt anno, és nem deformálódott el a feje :-) Az jó, hogy váltogatod az oldalt!!! Esetleg próbáld meg ugyanezt hason- ha szereti!

Büfiztetéskor próbáltad már, hogy sétálsz vele úgy, hogy a válladon "fekszik" és picit paskolod a popóját finoman? Ez is segíthet a büfizésben.

Légy türelmes, szerintem egyre ügyesebb lesz, és belejön a büfizésbe, hidd el!!!!!!

Üdv, egy másik anyuka :-)

2009. máj. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az enyem harom honapos lesz nemsoka, o oldalt fekve alszik, hiaba teszem le hanyatt.

ha hetente valtod az oldalat, nem fog eldeformalodni (de ha nem, akkor se, en nem hiszek benne legalabbis, nekem hanyatt fekudt eddig a babam, oldalt volt a feje, mindig jobb oldalt, mert picit merev volt a baloldalon a nyakizma, hiaba tettem bal oldalra jatekokat), semmi gond nincs, nagyon helyre kis kölyök lett.


amugy az enyem meg mindig nem tud bufizni, nem tudom mikor lesz mar ennek vege :( 15 perc kaja, 45 perc bufiztetes, és meg igy se bufog, ellenben fáj a pocakja :((

2009. máj. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!