Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg lehet abból valami,...

Tényleg lehet abból valami, hogy ha sokat mondogatom hogy hármas ikreim lesznek, akkor megvalósul?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat poénkodok azzal a szüleimnek, hogy hármas ikreket fogok szülni és akkor három édes unokájuk lesz egyszerre. Mondták hogy ők örülni fognak csak vigyázzak hogy mit mondok mert a végén bejön :D

Szerintetek lehet belőle valami? Még nincs gyerekem, nem tudom mi lenne ha tényleg kiderülne hogy hármas ikreket várok... :D Bár erre természetes úton igencsak kicsi az esély.


2012. jan. 29. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez buta babona "bevonzod a bajt" mondás. Ilyenekre nem kell adni, a természet tudja mi a dolga bevonzás nélkül is.
2012. jan. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer se mondtam az életem alatt, hogyha egyszer szülni fogok, akkor ikreket..

Nálunk a genetika győzött. Az én ágamon rengeteg az iker.

Nekünk is ikreink lettek, már 6 hónapos lányok.

2012. jan. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Én is pont ugyanezt mondogattam anyukámnak kamasz koromban, valamiért ez volt a vágyam.

Szerintem van alapja amit mondasz, mert nekem ikreim lettek, igaz nem hármas, és csak apai ágon volt egy nagyon távoli és idős ikerpár.

2012. jan. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon benne van az agyadban és ez a gondolat tartósan fennáll, akkor elképzelhető, hogy bejön. de azért ez korántsem ilyen egyszerű!
2012. jan. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem eszembe sem jutott, hogy ikreim lesznek, de mki azzal poénkodott, hogy na majd ikrek lesznek...az első orvosi vizsgálatnál kiderült, 2 baba lakik odabent. Szóval jól rám olvasták, én meg ledöbben tem:) Már megszülettek, most azt mondogatják, hogy a következő terhesség is iker lesz, csak most lányok lesznek. Én csak mosolygok rajta, de ugye az esély megvan rá:)

Amúgy nyilván ennek nincs tudományos alapja, lehet bármire fogni, mindenestre érdekes és vicces sztorik.

2012. jan. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez vicces :D Mondjuk nem bánnám, én mindig is anyuka akartam lenni :D Hát majd meglátjuk :D

Gratulálok mindenkinek a babákhoz!

2012. jan. 29. 10:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Hármas ikrek megfoganása természetes úton elképesztően ritka.Nem hiszem hogy úgy lesz,ahogyan beképzeled magadnak,max. ikreid lesznek.
2012. jan. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért ne vágyj erre olyan nagyon, nem olyan kellemes dolog az. Az orvosok hármas ikrek esetében fel szokták ajánlani a redukciót (az egyik magzat megölése), mert az anyai szervezetnek nagyon megterhelő 3 baba kihordása egyszerre, ráadásul szinte mindig koraszülötten jönnek világra az ilyen babák és emiatt maradandó sérüléseket szenvedhetnek.
2012. jan. 30. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!