Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik Infacolt használ...

Anyukák, akik Infacolt használnak, használtak babájuknál! Minden szopi/ tápszer előtt adtátok? Vagy milyen időközönként? Nektek hogy vált be?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 20:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia én reggeli és esti kajcsi elött adtam nekünk bevált.Mondjuk azért igyis volt amikor nagyon fájt a pocija.Ha leakarod cserélni csak fokozatosan szabad csökenteni az adagját mert ha hirtelen hagyod abba nem lessz napokig széklete és görcsölni fog a pocija.
2012. jan. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

nálunk az Infacol nagyon-nagyon bevált, így mást már nem kellett kipróbálnunk. Minden rendes evés előtt beadom neki, de pl. ha csak szomjas és vizet vagy teát iszik, akkor nem, akkor sem ha az nagyobb mennyiség. A gyerekorvos szerint elég lehet napi háromszor beadni, szerintem azonban nem.


Az infacolnál arra kell vigyázni hogy jól felrázd beadás előtt, mert a hatóanyag a flakon alján összegyűlik, és nem is jut a beadott mennyiségbe elég ha nem rázod fel, így akkor nem fog eléggé hatni.

A másik, hogy nem elég átlátszó az adagolójának a műanyag csöve és nem látszik beadás előtt, hogy mennyi van benne, mennyit szívott fel. Tehát mikor kifogyóban van a flakon, lehet hogy nem is adsz be neki teljes adagot mert nem tudod egyszerre teleszívni a csövet. Ilyenkor nem a szer nem hat, hanem nem kapja meg a szükséges mennyiséget.


Minden jót:)

2012. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!