Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan működik egy újszülött...

Hogyan működik egy újszülött csöppség napirendje általában? Kb.3 óránként szopi, közte szeretgetés és leginkább szundi? Mármint egy ideális világban. Köszi.

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:

nálunk nagyon ideális volt a világ, mert evett-aludt 3 óránkként, éjszaka is.

ez így ment pár hétig, aztán ébren volt 15 percet, aztán 20-at. jó volt. kb 4 hós korában volt, hogy már 2-3 órát ébren volt napközben egyhuzamban.

most jön a tesó, imádkozom, h hasonló legyen, mint a kisfiam volt kicsinek :)

2009. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Az ilyen picurkák még többnyire alszanak-esznek.

Igen nekünk is "szerencsénk" volt ebben a tekintetben,a hasfájás is elkerülte,szóval minden ment a maga útján.Az idő múltával egyre többet nézelődött,már pár hetesen is.

Szeretgetni nem nagyon tudtam az első két-három hétben,mert szegényke alig bírta nyitva tartani a szemét,amint tele volr a pocakja.

Szóval,sok-sok alvás jellemzi az újszülöttek napirendjét (de jó is volt :D........

2009. máj. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nálunk nem így volt! Egy hónapig masszívan küzdöttem, hogy szoptatni tudjam. Így a napjaink szinte egybefüggő szopik voltak. Amikor éppen nem szopizott, akkor aludt fél órát (addig én fejtem), majd folytatta az ordítást ameddig a szájaba nem dugtam a cicit. Reggeltől estig, majd estétől reggelig pizsamában, égnekálló hajjal éldegéltem. Utána szép lassan feladtam a szopi mániám, és megpótoltam tápszerre. Onnantól kicsit jobb lett, így szegénykém éhségét felválltotta a hasfájás, és a szorulás. Ezek a dolgok nem hangzanak túl jól, de most hogy visszagondolok csodálatos volt. Hetekig valami fura révületben éltem, elvarázsolt a kisbabám:)

2009. máj. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!