Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes tejallergias,...

Anyatejes tejallergias, szojaallergias baba, mit egyek?

Figyelt kérdés
Tejfeherjere allergias a babam, szojafeherje allergiaval tarsulva. Veres szeklet volt a tunete, egyebkent gyarapodik es boldog, nem siros baba. Ugy erzem mar semmit nem ehetek, mindenben van valami tilos.
2012. jan. 30. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is véres széklet volt, én 10 hónapos koráig szinte háztartási kekszen és pirítóson éltem (bár nálunk szójaallergiáról nem volt szó szerencsére). Csak hogy jót is írjak teljesen kinőtte, remélem nálatok is így lesz.

Ami egyébként engem megdöbbentett az az, hogy a zacskós levesekben a tyúkaroma is tejből van :o)


(ha fagyira vágysz akkor a catre'door citromos sorbet fagyi tejmentes :))

2012. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A rizs tejet es a mandula tejet probald ki. Ha a kazeinre erzekeny a baba, az nagy gond, mert az anyatejben is van.

[link]

2012. jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ajánlok neked egy könyvet. Nálunk a kisfiamnál vannak ezek a problémák, kivéve a szója, de mivel ő is már "mindenevő", mint te, szerintem meríthetsz belőle ötletet. Kicsit ásd bele magad a témába, sokkal több mindent ehetsz, mint gondolnád!


[link]

2012. febr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!