Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen hidegben is kiviszitek...

Ilyen hidegben is kiviszitek 1 éves babátokat?

Figyelt kérdés
Mit adtok rá? Játszótérre lehet menni?
2012. jan. 31. 11:29
1 2
 11/17 anonim válasza:
-5 alá nem szabad kivinni
2012. jan. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mi is megyünk le minden nap a 9 hónapos hölgyeménnyel. Jó melegen kell öltözni, szépen süt a nap, kell a friss levegő és az esemény. :) Attól hogy hideg van még mindig jobb az idő, mint amikor metsző szél süvít. ^^
2012. jan. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ma átfutottam a boltba, addig otthon hagytam a kicsit anyuval. Úgy volt hogy kiviszem mivel szépen sütött a nap. De olyan hideg volt, hogy mire a boltba értem (kb.150 m) lefagyott az orrom. Úgy hogy nem vittem ki. Én magam utálok kint lenni ilyen hidegben, és úgy veszem észre ha valahova megyünk ilyen hidegbe akkor nem tetszik neki sem. Múltkor mutogatta a kezét, gondolom fázott neki, pedig kesztyűje volt, a széltől fuldoklik. :P Ha viszont plusz fok van és nem fúj a szél akkor megyünk.

19 hós

2012. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Itt délután -1 volt, és én is úgy tudom, hogy -5 alatt nem szabad kivinni. Nem is viszem. És igen, neki sem tetszik már az a hideg, bármennyire is be van öltöztetve, az arcába akkor is csap a hideg levegő, azt nem tudom eltakarni. Meg félek is, hogy megfázik.
2012. jan. 31. 20:11
 15/17 anonim ***** válasza:
Két hét múlva lesz 1 éves, minden nap megyünk ki, hacsak nem esik. Még babakocsival. Sokkal jobban alszik kint, és könnyebben is alszik el. 1-1,5 órát szoktunk kint lenni. Ez van rajta:body, vékony pulcsi, vastag pulcsi, harisnya, meleg zokni, vastag polár kantáros naci és kabát, sapka, sál. Bele a lábzsákba, rá két takaró és kész. Mindig meleg a keze, akár 2 óra után is. Én persze törzsvendég vagyok a forró csokisnál :)
2012. jan. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha bírják a babák, akkor talán nincs gond, de ezt ki tudja előre..... ?


És hát egy újszülöttet, akinek még nincs is kialakult immunrendszere...!?! Mindenki elfelejti, hogy nem csak a testet kell melegíteni. Azt a hideg levegőt be is szívja a baba, azt ki hogy akadályozza meg. Lehetne jönni az eszkimókkal, de ugye ott már a genetika is, meg az egész körülmény felmerül, manapság meg nem is jégkunyhóban laknak.


Amikor nem volt gyereketek, kismamik, akkor ilyen időben csak úgy magatokban mennyit lófrálgattatok? De most őszintén! Fogadni mernék rá, hogy mínuszban siettetek meleg helyre legtöbben, munkába, boltba stb. elmentetek, de kint tartózkodni vajon mennyit? CSak úgy egy átlag nőről beszélek. Most meg a kiscsibékkel magatokat is kényszerítitek. Biztos, hogy ez így lett kitalálva, elgondolkodott már rajta valaki. Ezt azért írom, mert mostanában nagy divat lett a hidegben való sétáltatás. Senkinek sose lett beteg a gyereke...? Na mindegy, ez pusztán elmélkedés....


Tény, hogy kell a friss levegő, de mértékkel,és újszülöttel sose mertem.

A gyermekorvos szerint már 0 fok alatt sem kéne.


Kérdező: én kiviszem a folyosóra pár percre, de nagy szélben -5 alatt nem.

2012. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
NEKEM IS 12 HOS A LÁNYOM MÉG NEM JÁR,UGYHOGY BABAKOCSI MARAD DE MOST EGY IDEJE -15 VAN UGYHOGY NEMMEGYÜNK SEHOVÁ DOKI MONDTA -5 ALATT NE VIGYEM KI MERT HIÁBA A FÖLÖLTÖZTETÉS NEM MOZOG MEGFÁZIK.UGYHOGY SZELLÖSZTETEK ÉS TERASZ 5 PERC.MEGVÁROM MIG KICSIT ENYHÜL AZ IDŐ.NEM SZERETNÉM HOGY MEGFÁZZON IGY IS ÖRÜLÖK HOGY MÉG NEM VOLTUNK BETEGEK:)
2012. febr. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!