Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altatjátok babátokat?

Hogyan altatjátok babátokat?

Figyelt kérdés

Napközben és este?

Az én babóm elég sírós, nehezen alszik el.

Tudnátok tanácsot adni, hogyan lehet könnyebben elaltatni a kislányom. 13 hetes, tápszeres.


2009. máj. 31. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Az én kislányom mikor ennyi idős volt úgy altattam,hogy mindig hozzábújtam és dudoltam,közben simogattam :)Aztán kb.4 hónapos kora óta úgy alszik csak el,ha leteszem az ágyába,bekapcsolom neki az ágya feletti zenélőt,és szépen magától el alszik nagyon hamar:) Már nem hajlandó máshogy elaludni:)Most 7 hónapos....

Minden jót

2009. máj. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Az enyém meg babakocsiban kint az udvaron, ha tologattam.
2009. máj. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első pár hétben, december és január hónapban, mikor még kevesebbet voltunk kint, akkor jól elaludt evés után az ágyban. Hasra tettem és már aludt is. Mióta kijött a jó idő, délelőttől estig kb. 3-szor 2 órát alszik, kint a babakocsiban. Hepehupás terepen tologatva 3 perc alatt alszik.
2009. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

innen letöltheted az Aludj jól gyermekem című könyvet - szerintem nagyon hasznos

[link]

ez pedig Gina Ford: kiegyensúlyozott mamák, nyugodt babák kézikönyve (ez nem csak az alvással kapcsolatban tartalmaz hasznos tippeket)

2009. máj. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen sétálni kellett vele. Most 10,5 hós és már 1 hónapja szoktatom az egyedül elalvásra. Én félig-meddig a Suttogós módszert használom. A felvesz-letesz módszert. Egész jól állok. :)
2009. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

A barátnőm ezzel nagyon meg van elégedve és az ára is jó: www.bondel.hu ezen belül a 3 kerekű Bondel Triatlon Jogger.

Én is nagyon meg vagyok elégedve a miénkkel de az 140 ezer ft volt

[link]

2009. máj. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Olvasd el a Suttogó 1. című könyvben az altatás fejezetet! Nagyon baba barát és használ!
2009. máj. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is hasznos a Suttogó 1, de hasznosabb a Suttogó mindent megold c. könyv, mert az első két könyvet egybe foglalja és altatást rész itt részletesebben leírja. A baba korához mérten külön ír az altatásról. Én most azt olvasgatom (az 1-et is olvastam).
2009. jún. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!