Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Testvéremnek születik kislánya...

Testvéremnek születik kislánya, szerintetek melyik a legjobb név? (ha van más ötletetek, akkor szívesen fogadom) Köszi:Zs.

Figyelt kérdés

Dóczi Lorett

Dóczi Laura

Dóczi Zorka

Dóczi Zselyke

Dóczi Liza



2012. febr. 4. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha ezekből kell választani akkor nekem a Laura tetszik a legjobban.

Vivien,Zsanett,Krisztina?

2012. febr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hangzásra a Zorka tetszik, de simán a név nem tetszik, olyan fagyos, rideg jut az eszembe róla. Mint az előző válaszolónál a Laura jó.
2012. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Laura és Zorka
2012. febr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Liza, a többi nem tetszik.
2012. febr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha csak ezek közül lehet választani, akkor önmagában mint keresztnév, nekem a Laura tetszik legjobban az 5 közül.

A vezetéknévhez viszont szerintem a Zselyke illene legjobban, mert az magas hangrendű, legjobban talán az hangzik együtt kimondva, de a Zselyke nekem olyan furcsa. Mindig az jut róla eszembe, hogy pösze és ezért nem tudja kimondani rendesen a nevét.

Szóval én valamilyen magas hangrendű 2 vagy 3 szótagos keresznevet tudnék inkább elkézelni ehhez a vezetéknévhez (főleg e,é magánhangzósokat). Pl. Eszter, Emese, Erika, Heléna, Léna... valami ilyesmi hangzásút. De persze ez csak az én véleményem.

2012. febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Zorka :)
2012. febr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha lányom lett volna Kincső Zselyke lett volna. Én szeretem a különleges neveket.
2012. febr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!