Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megosztanátok velem 1 évesetek...

Megosztanátok velem 1 évesetek napirendjét? Alvás miatt!

Figyelt kérdés

Hagytam mindig az ô igènyei szerint ès eddig 3-szor kívànt aludni ès este sehogy nem alszik el hiàba teszem le koràbban! Sokat kísèrleteztünk, neki eddig így volt jò de most màr egy alvàs el fog maradni mert egyre rövidebbet alszik. Írjàtok le kèrlek, könnyen àttekinthetôen hogy nàlatok hogy van a napirend? Nàlunk:

6h: reggeli, vissza alszik

9h reggeli

11h: alvàs 1 òra

13h ebèd

14:45-16 alvàs

17h: uzsonna

19-19:30 kis szundizàs

20:45 fürdès

21:15-21:30 vacsi

22:15 alvàs


2012. febr. 5. 19:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Este 8-kor leteszitek ès reggel 7:30-ig, 8-ig lszik????? Irigyellek benneteket! De tènyleg! Enyèm csecsemôkènt is keveset aludt...
2012. febr. 5. 22:47
 12/12 anonim ***** válasza:

Akkor mi a kerdezonel is kesobb fekszunk:) Nem tudom, hogy alakult, o csinalta, hiaba probaltam kifarasztani,,elobb altatni, kuhagyni a delutani alvast, akkor 11 helyett 10kor aludt el, de masnap az elozo napi nyuglodes miatt kialvatlan szemekkel, faradt es siros. Szoval, hiaba probalkozunk.

9kor kel

9:30 reggeli

Alvas elott tizorai, ha megeszi.

12 alvas 13-15ig, valtozo

Keles utan (13-15) ebed.

Alvas elott uzsonna.

17-18 korul alvas (tudom, keso, de hagytuk mar el, de semmi eredmeny)

19 korul folkel, vacsi.

9 korul furdes.

Es csak 23 ora korul alszik el.

2012. febr. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!