Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Engedélyezik a Harper nevet...

Engedélyezik a Harper nevet itthon?

Figyelt kérdés
Kislánynak lenne.
2012. febr. 6. 11:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nekem is Charlie Harper jutott eszembe. :) Egyébként ha jól tudom nem engedélyezett ez a név itt Magyarországon és megjegyezném nem is baj ... Pontozzatok le nyugodtan, de b*asszus magyar emberek vagyunk ne "amerikaiasodjunk" már el ... Nem értem miért nem lehet a szép magyar nevek közül válogatni a gyermekeknek keresztnevet. :( Persze nem csak a magyar eredetű nevekre gondolok, egyértelmű, hogy a legtöbb magyar név nem magyar eredetű, de legalább a csengésük már megszokott, "magyaros". Ez a mostani divat, hogy a gyermek amerikai nevet kap mint pl.: Dzsennifer (nem tudom, hogy így kell -e írni?) Kevin, Dzsesszika, Vanessza ... stb. szerintem csak kicseszés a gyerekekkel. :( Ahogyan előttem is írták, gondolj bele, hogy ha Téged most Harper-nek hívnának, mennyire kinéznének az emberek a neved miatt! Szerintem a kislányodat is ki fogják nézni ha kiharcolod neki ezt a nevet! De ez nem rosszindulat, csak egy vélemény!
2012. ápr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
ha végignézitek az adható nevek listáját annyi baromság van benne, ahhoz képes a Harper nem is olyan rossz. Beckhamék újabb babája mikor született?
2012. ápr. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Én sem értem, mit vagytok úgy oda. :) Az Orália mennyivel jobb?

Mellesleg kedves válaszolók, a kérdés az volt, hogy engedélyezik-e, nem pedig az, hogy hogy tetszik nektek ez a név...


A vezeték neve mi lenne a babának? A mi vezetéknevünkhöz pl nem illene egyáltalán, de mint angol név tetszik :)

2012. ápr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Kanalas Harper valószínűleg
2012. ápr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
az a baj ezzel a névvel, hogy nagyon sok magyarnak katasztrófális az angol kiejtése. Nem sokan mondanák szépen a nevét, rendes á-val és ö-vel lenne mondva, jó vidékies angollal.
2012. ápr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Gross lenne a vezetéknév. Szerintem menne hozzá a Harper.

A Kanalason jót nevettem! :D :P

2012. ápr. 5. 07:03
 27/28 xStefix ***** válasza:

Bocsi a hülye kérdésért, de a vezetéknevet hogy ejtitek? S-nek vagy sz-nek?

Csak mert lehet, hogy már alapból amiatt betűzni kell majd mindenhol.. szerintem nem kellene akkor a vezetéknevének is bonyolultnak lenni.

2012. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Oráliás vagyok. :)


Tényleg, s, vagy sz van a vezetéknévben?

De valóban a Gross Harper nem rossz, bár egy cseppnyi magyaros nincs benne.

De hogy végre kérdésedre is válaszoljak, engedélyeztetni kell, de valóban akkor Hárpörnek fogják írni. Vagy, azt mondod, hogy Te Harpernek szeretnéd ejteni, akkor így írják be, aztán hívod ahogy akarod :D

2012. ápr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!