Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan zajlik egy Gasztroenter...

Hogyan zajlik egy Gasztroenterológiai vizsgálat kisbaba korban? (II. sz gyermek klinika Tűzoltó utca)

Figyelt kérdés

Babámat(4 hós) a háziorvos beutalta,mert sokszor bukik 2 étkezés között is és büfinél fecereg,öklét eszi majd öklendezik, néha ki is hány egy keveset...Szopinál feszül, de nem mindig, valamikor a cumisüveget is elutasítja és könyörgések árán tudok etetni.Viszont a teát (nem melegítem neki, szobameleg) mindig elfogadja.Nem értem?!Ezért mentük el a háziorvoshoz ki beutalt minket.A védőnő azt mondja a foga jön, doki nem látja...

Pótlásként kap tápszert,mert a tejem visszaapadt HA-t mert a sima tejalapútól ekcémás lett.

Mindenesetre szeretném tudni mire is számítsak?

Be kell jelentkezzünk?


2012. febr. 6. 20:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Szia!

10 hónaposan kiváncsi leszek én is a kontrollra!

Milyen az?Tudja valaki?

2012. márc. 31. 00:46
 12/13 jhaza válasza:

Szia!


Két év telt el a kérdésed óta, de mi sajnos most jutottunk el idáig. Azt szeretném kérdezni, hogy a visszatesztelés hogyan zajlott, mit csináltak a babával?

Előre is köszönöm!

2014. ápr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Zsofe válasza:

Szia. Igaz hogy 4 év telt el azóta, de biztos emlékszel még. mi volt végül?

Nekem 4 hónapos most a baba és eddig anyatejes volt de elkezdtuk hetente lemerni és nem hizott vagy csak 50grammokat. Viszont 1 honapon belul megnyult.58cmrol-62re. Sokszor nem elég már 1 cici mind a kettőt kiszivja. Sűrűbben is kér.

Most a védőnő adott tápszert és minden cicizés után megkell kínálom tápszerrel hogy mennyit eszik még cici után. Mondta egyenlőre nem küld el gasztroenterológiára.

Én tej érzékeny vagyok nagy valoszinuseggel mert nagyon fáj a hasam ha iszok. Laktózmentes tejet iszok csak. Neki volt már többször ekcémája. Nem tudom h esetleg ez közre játszhat e?! Vagy csak egyszerűen nem elég a tejem v nem elég tápláló!?

2016. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!