Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet tudni a kisbaba...

Mit lehet tudni a kisbaba köldöksérvéről és a hasi sérvről?

Figyelt kérdés

Kisbabám 7 hetes és köldöksérve van, néhány napja felfedeztem egy picike tojás alakú keménységet is az alhasán, amely egyszer eltűnt, majd újra előjött és újra eltűnt (most két napja már nem jött elő)

A doktornőnk azt mondta, hogy lehet alhasi sérve is van és ha újra előjön rögtön vigyem sebészhez.

Nagyon nem akarom, hogy a kisfiam köldökét vagy hasikáját műteni kelljen ezért kérdezném, hogy szerintetek mit lehet tenni azért, hogy magától elmúljon a köldöksérv (és az alhasi is - ami még nem biztos, hogy van nálunk)


2012. febr. 2. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Nálam is a kicsikémnek köldöksérve lett de azt nem bántják ilyenkor hisz majd ha elkezd rúgkapálni és feszül a hasa az szépen visszahúzódik hidd el nekem tapasztalatból írom viszont a hasi sérv na az már dolog azt tényleg vidd dokihoz ez nem akarat kérdése hanem ha muszáj megműteni te ne tegyél ellene majd a doki megmondja hogy mit kell tenni!!!:)
2012. febr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Igen, én is úgy gondoltam, hogy ha műteni kell, nem tehetek semmit, de ha a műtétet valahogy meg lehetne előzni az nagyon jó lenne.

A hasi sérv még hál Istennek nem biztos, mert mindig eltűnik a kis gömböcske a pocakjából és ha nem jön vissza, akkor nincs gond (a doktornő szerint). Minden tisztába rakásnál leellenőrzöm egyébként és már két napja nem jött elő, remélem így marad. :-)) Vagy esetleg vinni kellene mindenképpen? (nemrég volt hasi ultrahangunk, akkor semmit nem lehetett látni)

2012. febr. 2. 10:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy vinni kellene csak ha megint előjönne akkor vidd hisz ha most volt uh-on akkor szerintem nincs ott gond!!Minden jót nektek és boldog babás perceket!!!:))
2012. febr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!