Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A terpeszpelenkát hogy adjátok...

A terpeszpelenkát hogy adjátok rá a babátokra, hogy ne izzadjon bele és ne dörzsölje ki a combját?

Figyelt kérdés

Lehet hogy csak a mi terpeszpelenkánk van ilyen silány anyagból? Tiszta nylon és műanyag az egész. Ráadom és amikor átpelenkázom tiszta izzadt alatta. A combjánál meg teljesen kipirosodik.


A body alá és a pelenka fölé adom rá, mert így legalább a body megtartja egy kicsit.


Hogy kéne csinálni hogy jó legyen szerintetek?


2012. febr. 8. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a rugira raktam.
2012. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én mikor régebben használtam, akkor a rugi fölé adtam neki fel. Még a védőnő tanácsolta.
2012. febr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nekem is a védőnő tanácsolta hogy a body alá adjam. :-S Na most legyen okos az ember. :-)

Ha a rugi fölé adom, akkor meg lecsúszik a térdéhez az egész alja és akkor meg az nem jó. :-(

2012. febr. 8. 14:38
 4/10 ciccmacsek válasza:
Bocsáss meg, de tiszta hülye a védőnőd! A terpeszpelust kizárólag csak a ruha fölé lehet adni, vagyis csak a rugira. A legtöbb pelusra ez rá is van írva, ill. a dokinak ezt mondania kellett volna!!!!!!!!!!!
2012. febr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A mi pelusunkra nem volt ráírva az biztos, pedig a gyógyszertárban vettem.
2012. febr. 8. 14:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom nektek milyen van,de a miénk olyan volt ,mint egy kertésznaci,szóval a pántok nem engedték lecsúszni..és csakis rugi fölé!
2012. febr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez csak egy gumibugyi. Olyant kerestem én is, de kisvárosban örüljek ennek is hogy lehet kapni. :-(
2012. febr. 8. 14:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Pont jó,ha a térdénél van az alja. Nem a combját kell szétfeszegetni vele!


Most 2 hónapos a lányom, neki 62es méretűt vettünk, és a térdénél van az alja, vagyis így a baba úgymond terpeszben tartja a lábát. Ez a lényege. Ne add ruha alá, mert kidörzsöli a bőrét, és fájdalmat okozol neki! (mármint a helytelen lábtartással is)


A fiam is hordott, neki 6 hónapos korig kellett, nála is body-rugi FÖLÉ adtam.

2012. febr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én egy textilpelust hajtottam össze, és azt tettem a lába közé, mert nagyon érzékeny a bőre, azonnal kidörzsölődött, amikor azt a gumibugyisat adtam rá.
2012. febr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én terpeszpelust mindig rugira adtam,gondold meg 4 hónapig rajta volt,ki sem bírta volna se a bőre se a baba.jó méretet kaptál?56-ossal kezdtük és már 59 cm-nél váltottunk a 62-esre,igazábol az kényelmesebb nekik ha nagyobb egy kicsit, a pocinál,deréknál is jobb, és annyival meg nem nagyobb a terpeszbetét,nem zavarta,és tökéletes lett a csípője,hál Istennek.kitartás nektek is!
2012. febr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!