Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi legyen a másfél éves...

Mi legyen a másfél éves kislányom a farsangon?

Figyelt kérdés

Jövöhéten 2 gyerek csoportba is ahova járunk énekelni és tornázni már szoltak, hogy farsang lesz, öltöztessük be a gyerekeket. Nagy facnit nem akarok csinálni, habár sapkát elviseli, de csak kint, de se kapucnit, se hajpántot nem.


Arra gondoltam, hogy valami egyszerü megoldást keresek, pl bodyra farkat varrok.


Van valami ötletetek ilyen piciknek?


2012. febr. 9. 07:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Cicát csinálni az egyik legegyszerűbb. Ugyanez nyuszi. Vagy ráadsz nagy szoknyát és akkor királylány. Vagy a kezébe egy varázspálcát, hogy tündér v boszorkány legyen. Vagy csíkosba és akkor méhecske.
2012. febr. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehetne fehér kiscica, akkor a sapira varrsz egy-egy fület, rucira farkincát, az arcocskájára pedig festesz bajuszt. Még csiklandozni is fogja az egyet :)
2012. febr. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1. egyfelé jár az agyunk :)
2012. febr. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

hmmm


a fejére sokmindent nem tudok adni.


de a méhecske most megfogott. van egy sárga body-ja és fekete legginse. lehet varrok fekete csíkokat a sárga bodyra, úgy is már majdnem kinötte. De szárnyat lehet nem vieslné el, pedig az kell neki.


aánlottak törpilla jelmezt egy ismerösöm gyerekéé, de a sapit úgy sem fogja felvenni, akkor meg szerintem semmit nem mutat.


arcát sem akarom nagyon befesteni, mert úgy is csak törölgetni fogja.

2012. febr. 9. 08:10
 5/11 anonim ***** válasza:
ha a méhecske tetszik, szerintem nyugodtan varrhatsz a hátára fekete anyagból két szárnyat, nem baj ha lóg, lötyög. afejére meg ha elviseli a hajpántot, akkor lehet kapni tudod amin kis rugón lötyög két bigyó :),
2012. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja! most nézem hogy a pánt kilőve
2012. febr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem a méhecske szárnyakkal jó lenne, mert a lányomból kiindulva, ha farkat varrsz rá, semmi mással nem fog foglalkozni, mint azzal, hogy leszedje. eszembe jutott még, hogy ha zöld ruhája van, akkor a nyakába meg kivágsz anyagból szirmot, és kész a virág. vagy farmer, kockás ing, kendő= cowboly. a múltkor teljesen véletlenül adtam a lányomra ilyen szerkót, és megjegyezték hogy olyan mint egy kis cowboly
2012. febr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy most el fogja viselni, hogy van rajta valami extra (hajpánt, szárny, stb), hiszen ez jelmez, és ilyenkor másképp viselkednek, büszkék, stb mégiscsak kisgyerek, főleg kislány, előtör a hiúság még ilyen picikéből is :)
2012. febr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

kösszi lányok, virág is jó.


nem fogja elviselni, utoljára az esküvönkön novemberben adtam hajpántot azt elviselte, azóta nem.sapi kint mehet, nem veszi le, nyaraláson is magán tartotta, de bent nem.


amúgy szökegöndörhajú kislány,világító kék szemekkel (még jó hoyg én barna vagyok)így majaa méhecske jól fog neki állni. még szárny gondba vagyok, de szerintem valami egyszerü megoldást keresek.

2012. febr. 10. 07:42
 10/11 anonim ***** válasza:
kivágsz anyagból egy nagy fekete szívet,vagy nemtom mi hasonlít szárnyakra és azt rávarrod kézzel egy két öltéssel a szív közepén egy csíkban, és akkor annyi tartása lesz szerintem hogy ne lógjon. talán a filc anyag jó.
2012. febr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!