Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy minden átmegy...

Normális hogy minden átmegy rajta, és nem is eszik 4napja?

Figyelt kérdés
másfél éves a fiam,pár napja éjjel arra keltem,hogy hallottam a bébiőrbe hogy hány,berohantam,hanyatt volt,úgy hányt,fel sem kelt rá,tiszta hányás volt a feje,haja,szeme,az arca,mindene...úgy emeltem fel gyorsan,aztán megint hányt egyet sugárba....másnap levittük dokihoz,hasa is ment,(előtte pár nappal/1héttel már voltunk,mert torokgyulladása volt,kapott antibiotikumot..stb),azt mondta a doki hogy valami virust összeszedett.(csak tudnám hol,mikor a lakásból se vittem ki 1hétig,na mindegy)diéta,meg smecta port mondott hogy adjam neki 3napig napi 1port.4napja szinte semmit nem eszik,kivéve reggel-este a tápszerét(3-3dl),de se keksz,se főtt krumpli,se buláta,natúr kuki,sima kenyér,semmi,ma megevett 1banánt,meg megpróbáltam pár kanál bébikaját etetni vele,nagy nehezen evett belőle,de rá félóra múlva megint ment a hasa.Tehát 4napja megy a hasa,nem állandóan,napi 3-4x,hányni csak akkor hányt 1x szererncsére.Inni iszik,tápszeren kivül kb 3-4dl-t 1nap.A 3-4nap alatt fél kg-ot fogyott már.(na nem mintha nem lenne miből,de azért aggódok)Szerintetek meddig normális a hasmenés,és hogy nem eszik?Meg a smecta se használ,de ma voltam a gyógyszertárba,azt mondták ilyen pici gyerekeknek csak ez van.
2012. febr. 9. 20:20
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
köszönöm!Sajnos sem ropit,sem kukit nem tudok "beletuszkolni" :( Csak a tápszerét issza reggel-este,ami "tejes".Holnap remélem okosabb leszek ha megyünk.
2012. febr. 9. 21:21
 12/24 anonim ***** válasza:
A tápszert azt lehet. Ne adj neki pl. joghurtot, dobozos tejet, vajat, sajtot stb.
2012. febr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nem is tudsz elszaladni a gyógyszertárba normaflore? Nyugodtan alszik?
2012. febr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
A helyedbe én már nem adnám meki gyógyszert sem, amíg nem látja újra orvos,mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy attol van.
2012. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ki van a kis gyomra! Azért hajszolnám a normafloret.

( 1. )

2012. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Aludni szerencsére normálisan alszik,nincs semmi,este 8kor már aludt,de ő ilyenkor szokott amúgyis.Egyedül vagyok vele,párom éjjel jön csak haza,dolgozik.Más tejterméket persze nem adok neki.De melyik gyógyszertől készült ki a gyomra?A smecta portól?Mert az azért nem olyan gyógyszer,összesen 3tasakkal kapott belőle eddig.Az antibiotikumot pedig már egy jó 4-5napja abbahagytuk,vagyis elfogyott.Holnap úgyse adom neki se a port,se tápszert,mert éhgyomorra kell menni,kiváncsi leszek fog-e menni a hasa.Úgy ment mint a viz,olyan hig,mustársárga szinű,legtöbbször pukival jön neki,+mindig vannak benne valami darabok,de hogy mi,nem tudom,mivel jóformán semmit nem eszik.
2012. febr. 9. 21:37
 17/24 anonim ***** válasza:

Az antibiotikumra gondoltam. Nem derült eddig ki számomra, hogy már nem kapja. Elnézést.

Monden esetre énes adnám a normafloret.

2012. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Semmi baj.Holnap veszek majd mindenképp.
2012. febr. 9. 22:11
 19/24 anonim ***** válasza:
Én is azt akartam írni,amit az utolsó,hogy ilyenkor pont tejet nem kellene adni neki.Nekem a gyerekorvos mondta,hogy diétáztatni kell.Ha keveset eszik nem baj,csak igyon sokat.Ki ne száradjon.Amúgy az én kisfiamnak október végén volt mandulagyulladása, aztán nov. 9-én meg hányás volt,de az egy napos vírus volt.Neki jöttek a fogai.Utána persze hónap végén megint beteg lett.Most azóta szerencsére nem volt.Az nem lehet,hogy nem 20 foga lesz,hanem bölcsesség fog is?Ne nézzetek h.lyének a bnőm kislányának is kint van a 20 foga és jön még neki újabb.E.
2012. febr. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki? Hogy van a kisfiad?
2012. febr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!